Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogadjak orvost vagy ne?

Fogadjak orvost vagy ne?

Figyelt kérdés
Mivel rosszabb ha nem fogadok orvost? Ha fogadott dokim van akkor tényleg nem foglalkoznak velem az ott dolgozók? És ha fogadok orvost akkor tényleg nyugodtabb lesz a szülés?
2015. szept. 28. 18:07
 1/7 anonim válasza:
Szerintem kellene, persze ha van pénzetek.
2015. szept. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogadott orvossal és szülésznővel szültem. Bár, hálisten nem volt sok dolguk, mégsem csinálnám másképp.
2015. szept. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsősorban pénz kérdés. Nekem volt fogadott orvosom, nem bántam meg. Tudtam, hogy ha eljön az idő, akkor olyan orvos lesz bent, akiben megbízom, menet közben is számíthattam a segítségére. Sajnos én is azt tapasztaltam, hogy szükség van rá. De ha megteheted, én javaslom a fogadott szülésznőt is.
2015. szept. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Orvost fogadtam! Ha megteheted fogadj fel te is egyet. Viszont szülésznőt nem fogadtam. Azt bánom. Ha újra csinálhatnám vagy lesz a késöbbiekben kistesó akkor tuti,h fogadok szülésznőt.
2015. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldöntened:) Ha van fogadott dokid, annak az az előnye, hogy tutira olyan lesz ott, akit ismersz, akiben megbízol.

De rengeteg szülnek fogadott doki és szülésznő nélkül minden probléma nélkül. Én is szülészeten dolgozom, mindenki teljesen normális azokkal a kismamákkal is, akiknek nincs dokijuk.

2015. szept. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 7 hónapig sztk-ba jártam. Mikor kiderült, hogy kimaradt egy vérvétel és egy fontos vizsgálat ( kötelezően kellett volna mennem 21. héten egy plussz vizsgálatra, mert van egy betegségem, amit örökölhetett volna a baba) váltottam magánra. Ég és föld, mondhatom. Biztos vannak kivételek, de az én sztk orvosom cseszett az egészre,alig nézett rám még ott voltam,2 perc alatt végeztünk mindig. Magánban szép környezet, kedves doki, alapos vizsgálat. Szülésre bejött szabi alatt és tök kedves volt így is. Ha még leszek terhes, elejétől magánba megyek. Igaz, így is hogy a 7. hónapban váltottam 130 000be került összesen, de megérte.
2015. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt fogadott orvosom. Nem az anyagiak miatt, hanem az elv miatt.


Problémamentesen ment minden, mindenki nagyon kedves, segítőkész volt.

2 ismerősömnek is volt fogadottja..hat ok vegig szivtak a szülést, mind a kórházi ottlétet.


Ezzel nem azt akarom mondani h ne fogadj orvost, hanem h ha van lehetőséged azt is nezd meg h h szulsz

2015. szept. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!