Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hirtelen erős magzatmozgás,...

Hirtelen erős magzatmozgás, jelenthet bajt? 37+5

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az elmúlt hetekben nem volt jellemző a babómra hogy nagyon mocorogna. Éreztem minden nap többször is,hogy helyezkedik,de ezek enyhe kis mocorgások voltak inkább. Viszont ma este nagyon durván nekiállt ficánkolni. Egyenesen fájt! Fejvégű már a 30.hét óta. E mellett egész nap menszesz szerű fájdalmat érzek az alhasamba,derekamba és kb 1-2hete fáj nagyon a szemérem dombom(ez erősödik). Lehet hogy most illeszkedett be? Attól félek nehogy vmi rossz miatt ficánkoljon(köldökzsinór rátekeredés,esetleg kaki a vízben...) :(



#harmadik trimeszter #Élénk mozgás
2015. szept. 28. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen baj, de Inkább menj be a szülészetre! - Jobb félni mint megijedni!!!!
2015. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És egyre jobban görcsölök. :( Jajj nagyon megijedtem. A férjem elutazott munkaügyben és csak pénteken jön haza. Nagyon nem szeretnék nélküle szülni!
2015. szept. 28. 21:22
 3/16 anonim ***** válasza:
Nagyon messze van a kórház?
2015. szept. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Van ritmusa a görcsöknek? Kb mennyi idő telik el közöttük? Van bárki a közelben aki segíthet? - Első baba?
2015. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát 25km innen.Csak mentővel tudnék bemenni..:( Nincs ritmusa.És nem is olyan mint az eddigiek voltak.(voltak már jóslóim) Ez folyamatos mensiszerű görcs. Kevésbé fáj mint amiket én fájásnak gondoltam,viszont ilyesztő és ha megmozdulok akk viszont jobban fáj...1.baba
2015. szept. 28. 21:39
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen menjél be a kórházba, inkább küldjenek haza hogy minden oké, mint hogy valami baj legyen.
2015. szept. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd ki őket! - Inkább nézzenek hülyének, mint hogy bajotok legyen! - Én bemennék...
2015. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Aztán majd írj, hogy mi lett! - Remélem minden rendben lesz. (Imádkozom értetek)
2015. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Írj majd! Nem lesz semmi baj!
2015. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Menj be inkabb! :-)

Jobb félni, mint megijedni!

2015. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!