Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esetleg magzatmozgás?

Esetleg magzatmozgás?

Figyelt kérdés

15+3hetes a pocaklakóm.

Tegnap reggel érdekes volt 5kor felébredtem hogy a párom megy dolgozni, és a hasamban ilyen apró szurkálások voltak, amik nem fájtak, inkább ilyen érdekes volt fura...nem éreztem még soha.

Aztán ma meg tegnap délután is néha bezsibbad pármásodpercre a pocakom lent és az is ilyen fura :D Szerintetek?



2015. szept. 23. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy a baba :)
2015. szept. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem úgy indult, mintha belül picit megbökött volna, vagy mintha rándult volna egyet egy picit az izom, és szintén a 15. héten éreztem először, de biztos csak a 17. hétre lettem benne (első baba), amikor már kívűlről is el lehetett kapni 1-1 pillanatot, amikor épp megbökött:D és addigra erősebben is éreztem. Szerintem a kis apró szúrkálásszerű, ha tényleg nem fájdalmas, akkor már lehetett a baba.


Barátnőm most a 20. hét körül érezte először, amikor már biztos volt benne, de sokkal lágyabbnak írta le az érzést, mintha egy hal úszkálna belül, és megsimítaná.


Izgalmas ez, amikor először megmozdul. Van, akinek teljesen egyértelmű, hát én sokáig bizonytalan voltam benne. Most, hogy már látoma két szememmel, meg a férjem is érezte egyszer a kezén, így már el tudom hinni:D Meg azért néha ki is tesz magáért. 18 hetes vagyok, nem tudom, mi lesz később:D

2015. szept. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!