Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakran fordul elő a...

Mennyire gyakran fordul elő a 8. hét után, hogy elhal a magzat és az anya nem vesz észre semmit?

Figyelt kérdés

8+4 hetesen voltam utoljára orvosnál, most 11 hetes vagyok. Kezdek izgulni a következő UH miatt, az éjjel rémálmom is volt, hogy nem fejlődőtt a babám azóta semmit. Mennyi a valószínűsége, hogy baj van és nem vettem észre semmit?

Tudom, hogy esély sajnos mindig megvan rá, de mennyire gyakori azért az ilyen?


2015. szept. 29. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:

én az első 12 hetet végig idegeskedtem ilyen dolgok miatt.

Sőt hogy fogyatékos lesz, stb...

Sajnos már nagyon megbántam, NEM SZABAD ilyen dolgokra gondolni!

Csodálatos terhességem volt ( még pár hétig VAN) de az elejére csak úgy tudok visszagondolni hogy eszembejut a sok idegeskedés..

sokkal rosszabbat okozol a picinek, ha stresszelsz. Ha valami baja lenne tényleg, akkor se lennél azzal előrébb hogy hetekig ezen görcsölsz és idegeskedsz! :)

2015. szept. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs értelme az idegeskedésnek, próbálok is tenni ellene, de nem nagyon megy... Az uh előtti hét mindig így telt, aztán mgnyugszom egy ideig, utána megint Uh előtti héten beparázok... Azt hiszem a 12. hét utána azért megnyugszom kicsit, de így, hogy már 3 hete nem láttam... és a tüneteim se nagyon nyugtatnak meg, igaz, nem is nagyon voltak, összesen 4szer hánytam, de mostmár has és mellfeszülésen kívűl tényleg semmi...
2015. szept. 29. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!