Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Öt hetes terhes múltam, éjjel...

Öt hetes terhes múltam, éjjel görcsökre ébredtem. Nem volt túl erős, csak mintha meg akarna jönni, de nem törtánt semmi. Mégis nyugtalan lettem, és csináltam egy tesztet most délelőtt. Közepesen erős a második vonal. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Nem reggeli első vizelettel, mert azt olvastam ilyenkor már bármikor erős második vonal kell hogy megjelenjen. Nekem jól látható, de nem nagyon erős, Egy hét múlva mennék orvoshoz, de olyan ideges lettem, nem hiszem, hogy tudok várni addig.

#terhesség #görcs #halvány teszt csík
2015. okt. 1. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
sajnos ez bármi lehet, lehet hogy nincs gond, azt mondják ha nincs vérzés akkor nem gond ha van egy kis görcsölés. Ha megnyugtatna a doki akkor menj el hozzá hamarabb
2015. okt. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kezdj el magnéziumot szedni, míg eljutsz orvoshoz.
2015. okt. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is fölösleges a teszt x hetes terhességnél, nem lehet belőle semmit megtudni úgysem, csak a frászt hozzátok vele magatokra, mégis sokan csináljak. Magnéziumot kellene szedni görcsök ellen. Ha ideges vagy, inkább nézesd meg magad, nem hianyzik senkinek az idegeskedésed, főleg a babanak nem. Legalább megmondják azt is, mennyi magnéziumot szedj.
2015. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valaki aki estleg így volt mint én? Amúgy kösz a válaszokat. Magnézium jó ötlet.
2015. okt. 1. 11:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a kimaradt mensestől görcsöltem minden nap 2 hétig, utána hetente 1-2x jött/jön elő.

Magnézium! Nincsen semmi gond, ez normális.

2015. okt. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Enyhe gorcs nalam is volt. Illetve második babaval csak halvány teszt. A hcgm pedig mar 400 volt. Hagyd a tesztet. Mg jobotlet. Pihenj es nem hiszem h kell elobb doki. Gyorsan eltelik az ido hidd el :)
2016. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!