Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17+3 hetesen csak tippet...

17+3 hetesen csak tippet kaptam, hogy kisfiú, aztán 3 perc nézelődés után azt mondta a doki, inkább mégsem mond semmit. Akkor most vegyem úgy, hogy nagyob az esély a kisfiúra?

Figyelt kérdés

Nem láttuk konkrétan, csak azt mondta a dokim, hogy mintha ott kilógott volna valami. Aztán nézte még egy darabig, akkor mondta, hogy inkább nem mond semmit. Aztán a végén nehezen ugyan, de megtudta mutatni, mire gondol, hogy ott kilóg valami, de megint hozzátette, hogy hagyjuk a következő UH-ra.

Szerintetek?

Van már 2 fiam, egyiküknél 12 hetesen egyértelműen látszott, hogy fiú. Aműgy ikrek, a másik sokáig takarásban volt, de ő rá is a kezdetektől fiút tippeltek.


2015. okt. 1. 12:12
1 2
 11/16 anonim válasza:
Szia. Kiváncsi leszek mi lesz a vége :). Nekünk is két kisfiúnk van, és én 17+5 napos vagyok, 2 hete voltam uh, és rákérdeztem mikor befejezte szerinte kisfiú vagy kislány, ő csak mosolygott és azt mondta, még nem mond semmit. Én október 15-én megyek 4D-re.
2015. okt. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igen, megírom!

Akkor veled, kedves utolsó válaszoló, nagyon hasonló az esetünk :)

Én még nem kértem időpontot 4d-re, de vhogy úgy szeretnék én is menni, ahogy Te! Mit szeretnél jobban, lányt vagy fiút?

2015. okt. 2. 17:38
 13/16 anonim válasza:

Az igazság az uh-ig (múltkori) azt mondtam biztos lány lesz, minden más mint ez előző kettőnél, de a doki sejtelmesen mosolygott és úgy jöttem ki, biztos látta a kukiját csak nekem nem mondta.

Lelkem mélyén kislányt szeretnék, de már belenyugodtam, hogy kukis lesz :)

2015. okt. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ha sejtelmesen mosolygott, az jelentheti azt is, hogy egyelőre lányt látott, de mivel nem biztos benne, nem akar felvillanyozni...mert mi van ha mégsem :) Akkor rosszabb a pofáraesés.

Na kíváncsi vagyok, majd írd meg Te is hogy alakult!

Hova mész 4d-re?

Amúgy nekem a vastag hasfalam is akadályozhatja a pontos és biztos megállapítást..

2015. okt. 3. 12:36
 15/16 A kérdező kommentje:

Voltam 4d-n szombaton, kislányt mondott a szonográfus! :) mi is úgy láttuk! El sem hiszem, nagyon boldog vagyok :)

2d-ben lehetett amúgy jobban látni, hogy egyrészt nincs semmi a lába között , másrészt a kis csíkok is látszódtak hol jobban hol kevésbé.

Írj hogy nálad mi lett !

2015. okt. 14. 14:32
 16/16 anonim válasza:

Ma voltam 4D-én és kislányt mondott a doki. Nálunk nem mondta 100 %-rajta, de kukit és tojásokat sem látott. Nem merem még beleélni magam, de bízunk benne hogy jól látta.

Jövő héten elemegyek a saját dokimhoz is

2015. okt. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!