Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezhetem máshogy a magzatmozg...

Érezhetem máshogy a magzatmozgásokat 32 hetesen?

Figyelt kérdés

Eddig akkor volt aktiv a baba ha jobb oldalamon feküdtem,erőből rugdosott aktívan.

Mostanában viszont ha ülök,akkor mocorog inkább,de csak mintha kidugná valamijét ovatosan,nem erőből.Ha valami nem tetszik neki akkor befeszit az egyik oldalon,olyankor ott kemény a hasam,de nem gondolnám h ez rendes keményedés mert a hasam másik oldala olyankor puha teljesen.

Fiamnál nem volt ilyen ennyi idősen,ez most mennyire normális?


2015. okt. 2. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Lehet, hogy fordult, emiatt érzed máshogy, máshol a mozgást. Nekem is volt úgy hogy kemény volt a hasam, úgy ahogy írtad. De ha aggaszt, inkább menj el az orvoshoz, és uh-on ránéz minden rendben van e.
2015. okt. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális. Én 33 hetes vagyok ma, és az enyém is hasonlóan mozog (már nincs sok helye bent, hiszen több, mint 2 kiló). Első kislányom nagyon durván böködött végig, néha azt hittem, a hasfalam szakad ki :-) De ő kint is egy nagyon mozgékony gyerek. Minden baba különböző...
2015. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm,lehet hirtelen nőt és hirtelen lett kicsi a helye...
2015. okt. 5. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!