Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensteuacio elott 6 nappal...

Mensteuacio elott 6 nappal erezhetem, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Jul. 4-en volt az utolso piros nap. Jul. 12-13-14-en voltunk egyutt a baratommal naponta tobbszor is. Augusztus 2-an kene megjonnie.

"Tuneteim":

-szedules, ilyenkor altalaban a latasom is elhomalyosodik, majd max fel perc mulva minden rendben. Ez naponta tobbszor is elofordul.

-hanyinger, torkomban gomboc. (tudom a hanyinger meg csak kesobbi tunet, de gondoltam azert hatha szamit valamit).

-menstruacio elott ilyenkor mindig faj a mellem, derekam, illetve a hasam nagyon gorcsol de eddig ennek semmi jele.

-felidoben kb barna folyasom volt ami par napig tartott.

-egy hete kb. szurkalo erzest ereztem a hasamban ami szinten par napig tartott.

-Hangulatingadozas.


A tudatlansagom miatt bocsanat, meg nem astam magam bele ebbe a temaba es nem is voltam meg ilyen helyzetben. Ill. meg annyit fuznek hozza, hogy nogyogaszhoz is kertem idopontot a verzes miatt, de meg sokara kaptam idopontot.


2015. júl. 28. 00:59
 1/8 A kérdező kommentje:
+almossag es fejfajas, de ezt eddig az idojatasvalotasnak tudtam be. Egesz nap majd leragad a szemem pedig 12 orakat alszok.
2015. júl. 28. 01:02
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a mell feszülés és a hasszúrka szokott lenni az elso jel, bar kinel hogy.... Hasonló tuneteim vannak, hanyinger, hasszúrka, úgy erzem kicsit nott a mellem illetve faj is... Tegnap pl azon elsírtam magam, hogy az utcánkban dudáltak a kocsik mert eskuvo volt... Ja es faradekony vagyok... Es kb zabalok, fel orankent muszaj ennem mert ugy erzem ehen pusztulok

En az idojarasnak tudom be...

2015. júl. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen korán még nem lehetnek tüneteid. Majd ha késik 2 napja, akkor tesztelj, ennyi.
2015. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. En is elsirom magam konnyen. Tegnap pl egy vigjatekon. A mellem nekem mar nem faj viszont nott egy kicsit. Meg arra tudok gondolni, hogy nem ezeken a napokon jott ossze hanem meg az elozo honapban, mert a legutobbi menstriaciom kesett. 7 nap helyett 4 napig tartott, de kozben volt egy nap amikor semmi nem volt.
2015. júl. 28. 13:09
 5/8 A kérdező kommentje:
Mar csak 4 nap de meg mindig nem erzem, hogy meg fog jonni. Viszont a hanyingert egyre erosebben. Neha akkor jon ram amikor ragyujtok. Sot van olyan hogy fel napig ra se birok gyujtani. A kesztetest erzem de ahogy ragyujtok (ragyujtanek) mar rosszul is leszek.
2015. júl. 29. 18:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg babát akarsz akkor nem le kéne tenni azt a tetves cigit?
2015. júl. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
DE! Ezzel nem is vitatkozok. Csak eddig nem terveztuk. Persze ha most osszejott akkor boldogok vagyunk es vallaljuk. En mindig azt mondtam, hogy ha majd babat szeretnek akkor abbahagyom.
2015. júl. 29. 21:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ártana már jóval előtte abbahagyni, legalább 3 hónap, mire kitisztul a szervezeted.
2015. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!