Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes vagyok, és még nem...

16 hetes vagyok, és még nem érzem a magzatmozgásokat, második babám. Semmilyen apró remegést, rebegést nem érzek. Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
2015. szept. 28. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemcsak attól függ, hogy első, vagy második baba, másodiknál csak előbb érezHETed, de nem feltétlenül. Függ a lepény helyzetétől, pl. ha most mellsőfali, akkor érezheted akár később is, mint az első babád.
2015. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En a masodikat is csak 21-22 heten kezdtem erezni.
2015. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam:)


Van némi felesleg a hasamon főleg, ez is befolyásolhatja vajon az érzékenységet?

2015. szept. 28. 14:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez is olyan, ami befolyásolhatja, a zsír amúgy nemcsak ott van, ahol látod, belül is lerakódik.
2015. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Másodiknál én is később éreztem. 20. hét körül.
2015. szept. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 4. babát várom és most lassan 18 hetesen kezdem érezni.

:)

Totál kétségbe voltam esve, de így utólag már tudom...felesleges volt :)

2015. szept. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. Màsodikat később éreztem, csak a 17. héten, de akkor egyből kìvülről is. Mindig hallgatóztam szìvhangfigyelővel, a biztonsàg kedvéért.
2015. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!