Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mesélnétek nekem 12. hétben...

Mesélnétek nekem 12. hétben járó kismamák?

Figyelt kérdés

Főleg az érdekel akik először várnak babát.

Érzitek már a kicsit? Képet küldtök? Már észreveszik hogy babások vagytok?


2015. okt. 3. 01:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyan én már a 19. hétben járok, de még emlékszem a 12.-re:) Nem éreztem még akkor, de 10 hetesen volt egy pillangószárnyrezgőd érzésem egyszer, amire azt hittem, viszont nem ismétlődött, és mondták, hogy első babánál 16. (sőt, inkább 18-20.) hét előtt nem nagyon érezni.


A 15. hét óta érzem, de biztos csak a 17. héten lettem benne, amikor egyrészt már erősebben lehetetett érezni, másrészt már látni is lehetett nagyon rövid időre kívülről. Azóta már szinte minden nap érzem, és nagy bulikat rendez odabent, de még kívűlről nem nagyon érezni.


A 12. héten a barátok, és a család is gyanúsan méregettek, főleg, hogy fogytam mindenhonnan, csak a hasamról nem, és puffadtam is. Egyébként ruhában még most sem feltűnő egyáltalán. Ha valami feszülősebbet felveszek, akkor oldalról látszik a kis bump:) de ez elég egyéni, barátnőmnek 14 hetesen már átadták a helyet a buszon, pedig nála is első baba, de ő mondjuk elég alacsony.


Az enyém kb. így nézett ki akkor, de ez esti, puffadós has, reggelre laposabb volt, gyakorlatilag alig látszott:

[link]


És te hogy vagy, mit érzel? Barátok kiszúrták már?

2015. okt. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én most kezdem érezni, 15 hetes és 5 napos vagyok. Már növögetünk szépen, bár a kabátban szerintem senkinek sem tűnik fel, még senki nem kérdezett rá. Bár nem ez volt a kérdés nekem nincs jó tapasztalatom az emberek előzékenységével kapcsolatban. Háziorvosnál várakoztam a vérnyomásom fel ment a front miatt, olyan volt, mintha egy burokba lettem volna, nem hallottam mit beszélnek csak felfogtam, zsibbadt a kezem a nyelvem, egyszóval nagyon megijedtem, apukám kísért el az orvoshoz, és mondtam neki, hogy nekem elsőbbségem van hisz terhes vagyok, az előttem lévő nő ezt hallva odalapult az ajtóhoz és besurrant amint kinyitották...
2015. okt. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja a kép lemaradt, itt 13 hetes voltam.

[link]

[link]

[link]

2015. okt. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 agleh ***** válasza:

Szia!

Én ugyan a második babámat várom, de azért írok Neked. Első babát 18.héttől éreztem és 14.héttől kezdett lassan látszani a pocak.

Most 12. hetesen akkora a pocakom mint az elsőnél 16 hetesen. Ez picit zavar is, teljesen más a hasam, mint korábban. Elég bő ruhákat hordok, de már nem sokáig tudom titkolni a boldogságomat.

2015. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem se az első, de nekem már látszik puffadás nélkül is. Lassan én sem tudom eltitkolni.Érezni még nem érzem.

Ez a 12. hetim:


[link]

2015. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!