Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Max. Hány percig zuhanyoznál...

Max. Hány percig zuhanyoznál meleg vízben?

Figyelt kérdés
Mennyi az, ami még nem árt a babának? Nagyon szeretek meleg vízben átmelegedni, Fürödni tudom, hogy nem szabad, de vajon a zuhanyzás is árthat, ha jó meleg a víz? Ha igen, vajon mennyi idõt szabad?

2015. okt. 3. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, nem forró, hanem meleg vízben, amíg jól esik... Vigyázz, hogy utána ne fázz meg - a vizes test érzékeny. A forró víz a Te keringési rendszerednek árt, azt hagyd ki.
2015. okt. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kísérletezem.. Langyos víz és kész. :)
2015. okt. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig forró vízben tusolok, így esik jól, utálom a csak "meleg" vizet.
2015. okt. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, max 10 percig szoktam.
2015. okt. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A csak melegben fàzom. Képes vagyok addig engedni a kàdba a forró vizet, amìg ki nem pirosodik a bőröm. Erről mostanàban leszoktam, de ugyanúgy az àtlagnàl melegebb vìzben fürdök. Semmi gond nincs.


19 hetes kismama

2015. okt. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kádban is fürödtem, nem tiltotta a dokim, csak nyilván mondta,hogy ne forró legyen. Igaz, csak középidőtől ültem bele, addig zuhanyoztam.
2015. okt. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokáig szeretek meleg vízzel tusolni, főleg mostanában, ha fáj a hátam. Az első trimeszterben kihagytam a meleg vízben fürdést, utána nyár jött, így a harmadikban viszont jól esik néha, bár sokáig nem ázok benne, kb tíz percet.
2015. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Max 3-4 percig
2015. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!