Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most várom a 3. babám, nem...

Most várom a 3. babám, nem terveztük, gyógyszer mellett fogant. Elvetetni képtelen lettem volna, de a mai napig nem nem igazán akarom Őt. most vagyok 16 hetes. Meg fog változni ez az érzés?

Figyelt kérdés
2008. szept. 10. 10:10
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nem érzem,hogy rossz anya lennék,a 2 fiamat imádom.Akkor miért van ez?
2008. szept. 10. 10:12
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanebben a cipőben járok mint te. Ráadásul az én házasságom szinte romokban hever. Nagy volt a dilemma, végig jártam az utat egészen a terhességmegszakításig majd az utolsó pillanatban döntöttem úgy, hogy megtartom ezt a babát. Most 32 hetes vagyok és mai napig nem érzem azt amit az első két gyerekemnél éreztem.Azt a kicsattanó örömöt és azt a féltést, hogy mi lesz ha valami gond lesz. Szerintem ha majd látom őt akkor változik meg igazán minden.
2008. szept. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Én szintén 32vagyok és a házasságom nekem sem a legtökéletesebb.

Remélem így lesz.

Köszi a választ!

2008. szept. 10. 10:43
 4/19 anonim ***** válasza:
Ne haragudj én az előző volnék. Ha úgy gondolod, hogy szeretnél beszélgetni többet valakivel a problémáidról én szívesen veszem azt. Írj a privát e-mailre és majd ott levelezünk. Szia és minden jót kívánok
2008. szept. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Gratulálok Nektek! Jó, hogy vannak még olyanok akik képtelenek az abortuszra! Nagy dolog, hogy így döntöttetek! Majd meglátjátok, mire megszületik a pici, imádni fogjátok őt. Amint a karotokban tartjátok azt a kis gyönyörűséget, minden rossz érzés el fog tűnni! Boldog anyaságot! 40 hetes kismama
2008. szept. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat az utolsó válaszolónak,természetesen hasznos volt a válasza,de véletlenül mellényomtam.
2008. szept. 10. 11:28
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lehet, hogy azért sem érzed most azt a nagy katarzist, mert ő már a 3. babád. A nagy, felejthetelen pillanatokat már átélted korábban. Ha meglesz, és rád mosolyog, minden kétséged elszáll. Minden jót kívánok!
2008. szept. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ez az érzés addig megmarad, amig meg nem látod.

A testvérei mit szoltak hozza?


Ne aggódj, el fog múlni, és szerintem tudat alatt igenis ragaszkodsz hozzá (azert sem vetetted el valoszinuleg, de legalabbis kozrejatszott), csak most olyan lelki/anyagi/egyeb allapotban vagy, hogy terhel. Csak batoritani tudlak, és remélem, hogy ha vannak gondjaid, elmulnak, és akkor tudsz a kellemesebb dolgokra is fokuszalni.

2008. szept. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp más várni egy tervezett babát, mint egy gyógyszer mellett besikerekedett, megértelek. De próbálj a kicsire ráhangolódni, hisz neki szüksége van az odafigyelésedre, hogy beszélj hozzá, simogasd, nem érezheti, hogy őt nem terveztétek, ő erről nem tehet.

Szerintem egy idő után másképp fogsz hozzá viszonyulni, hisz mégiscsak a te kicsid, és már van 2 gyerkőcöd. :)

Hátha ő kislány lesz. :)))

2008. szept. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A testérei örülnek neki.És igen hátha kislány lesz :)
2008. szept. 10. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!