Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó szülész-nőgyógyász Tatabány...

Jó szülész-nőgyógyász Tatabányán, aki félidő után elvállalna?

Figyelt kérdés
24-25 hetes terhes vagyok, eddig szakrendelésre jártam, de az olyan "futószalagos" megoldás, ráadásul mindig sokat kell várni, és úgy érzem nem is kapok elég információt, kb 5 percet töltök a rendelőben, időm sincs rákérdezni semmire, mert kint várnak a többiek, stb. Ezért gondoltam arra, hogy elmegyek magánrendelésre, de sajnos nem ismerem a dokikat. Tudnátok valakit ajánlani, aki rendes, normális, érti a dolgát, és esetleg a szülést is levezetné januárban. Előre is köszönöm a válaszokat :)
2015. okt. 5. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én Dr. Málikhoz járok, teljesn elégedett vagyok vele, szigorú de jó pofa, elég szarkasztikus humora van, de én csípem a stílusát. A kisfiamat nála szültem 2013-ben , s most megint hozzá járok immár a leendő kislányunkkal. Sztem elvállal, de meg kell kérdezni.A magán rendelése keddenként van , a kórháztól kb 300m-re van a rendelője. Ha kell elküldöm a számát szívesen. De gugglizz rá, olvashatsz még róla. De ha vmire kíváncsi vagy kérdezz nyugodtan, ha tudok válaszolok. :)
2015. okt. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok: a maszek rendelési tarifája 7 000Ft /alk. S ha minden oks, nem rendel vissza csak 6 hetente.
2015. okt. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) meggondolom, még nézelődök kicsit :)
2015. okt. 6. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!