Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Cseke Gábornál, Budaörsön...

Dr. Cseke Gábornál, Budaörsön rendel, milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés

Mennyi nála egy szűlés vagy császár ?

Milyen a magánrendelésein?

Jó orvos?



#szülés #császármetszés #Budaörs #nőgyogyasz #cseke gábor #Dr. cseke gábor #szűlész #budaörs nőgyógyász
2014. dec. 17. 12:49
 1/1 szucsaletta válasza:

Ugyan rég nem válaszoltak erre a kérdésre szeretnék az ide látogató nőknek segíteni.

A Cseke Gábor doktorhoz jártam, nála szültem. Kisfiammal komplikáció mentes terhességem volt az addigi tapasztalataim pozitívak voltak. Kedves ,udvarias az orvos.

Kisfiamat dec 24-re vártuk de akkortájt még nagyon egyben voltunk. Az ünnepek alatt részemről érthető volt, hogy picit várunk -szerettem volna az orvosnak is meghagyni az ünnepeket- viszont a pici várakozásból lett 10 nap plusz.Nem volt neki alkalmas korábban és a 10. napot is csak nehezen sikerült leegyeztetni vele ő egy nappal később szerette volna. Megjegyzem kórházban màr dec. 24-én kérdezték mikor indítja az orvos, mert ők max.7 napot várnak a kiírt dàtumhoz képest. Nagy szerencsénkre, hogy ragaszkodtunk a 10. naphoz, mert már közel sem volt minden rendben, mivel a magzatvíz zöld volt. Emiatt fertőzése is lett a gyermeknek, ami tüdőgyulladást okozott nála és megjártuk az intenzív osztályt. 8 napot töltöttünk a kórházban senkinek nem kívánom.

A szülés során nem voltam elégedett az orvos figyelmével. Jeleztem neki a szülőszobán mikor már vagy 1 órája a gyermek feje nyomásra vissza-vissza ment, hogy rendellenes fájdalmat érzek valami nincs rendben. Mondtam neki annak ellenére hogy nagyon szerettem volna természetes úton szülni legyen csàszár. A válasza az volt, hogy mindenki ezt mondja. Nem hitte el, hogy nem érzem természetesnek a fájdalmakat. Amint a gyermek szívdobogása esni kezdett akkor kezdte komolyan venni. Kikérte egy másik orvos véleményét,aki csak annyit mondott toljanak császárra, mert még vagy 1-2 óra mire rendes úton megszülök. Császár alatt kiderült a nyaka köré tekeredett a köldökzsinór. Nem vette észre a szülés folyamatában, mikor én magam is jeleztem neki valami nincs rendben.

Ez már a múlt. A kisfiam hála rendben van. Idén a történtek ellenére (ismeri az előzményeket emiatt kerestem fel) hozzá mentem vissza egy kényes üggyel. Erős vajúdó fájdalmaim voltak egyik nap. Kiderült terhes vagyok majd el is vetéltem és megállapította a méhem kiürült minden rendben van. Ehhez képest pár nappal később az ügyeletre kellett vinni s.o.s, mert annyira erős görcsök törtek rám. Járni alig tudtam. Az ügyeleten megállapítottàk, hogy 11mm szövettörmelék még van így még érthetően a vetélésem befejezetlen. Az orvos nem vett észre több, mint 1 cm maradványt. Lehet szép a rendelője, lehet kedves és udvarias de sajnos felületes és ez szakmailag az a hiányosság, amit egy orvos nem engedhet meg magának.

2020. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!