Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem látszik még semmi?

Miért nem látszik még semmi?

Figyelt kérdés
Augusztus 19-én volt meg utoljára. Szeptember 24-én nagyon erős pozitív lett a tesztem délutáni vizeletből. Majd másnap reggel is pozitív lett. Kb 6 hetes terhesnek kell lennem. Ma voltam nőgyógyásznál, a méhem tapintásra lúdtojásnyi gravid uterus, de az ultrahangon semmi nem látszik. Még szikhólyag sem. :-( Volt már esetleg ilyen valakinek? Lehet még esélye, hogy mégis ott a baba? Szerdán kell visszamennem. Mi történik, ha akkor se látszik semmi?
2015. okt. 5. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó esetben később fogant és még nincs annyi idős, hogy látszódjon. Ez esetben még nem vagy 6 hetes csak 4-5 közötti. Ez nem baj :)

Rossz esetben nem maradt meg :(

2015. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valaminek lennie kellene már, hisz 28 napos ciklussal számolva nemsokára 7 hetes terhes lennél.

Az is lehet, hogy később fogant, vagy pedig az orvosnak van régebbi ultrahangja és nem látszik. Mindenképp látszania kell valaminek legközelebb. Kérj vérből egy HCG-tesztet, az majd megmondja a tutit.

2015. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!