Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Lepény a mellső méhszájon,10...

"Lepény a mellső méhszájon,10 mm-rel túl ér. " Mit is jelent ez?

Figyelt kérdés
Szó szerint a fent idézett mondat áll a leletemet. Nem igazán tudom értelmezni hogy most a lepény a mellső falon van e és hátralóg annyira, hogy a méhszáj után 10 mm-rel ér, vagy a lepény a hátsó falon van de a méhszájon át előre lóg 10 mm-t. Remélem érthetően tettem fel a kérdést. A lelet 14+6 hetesen készült. Szerintetek feljebb húzódik? Tanácsok? Köszönöm!
2015. okt. 6. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs jelentősége, hogy hátulról lóg-e előre, vagy előről hátulra. Valószínű ahogy majd nő a méhed, feljebb csúszik majd.
2015. okt. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég értelmetlen egy megfogalmazás való igaz. Talán azt akarta írni hogy lepény a mellső falon tapad, 10mm rálóg a méhszájra. Tehát 10mm a méhszájon tapad. Akárhogy is van, fentebb fog kúszni. Nekem teljesen a méhszájon tapadt és a 20. hétre fentebb ment annyira hogy már egy része sem volt ott. Addig viszont ágynyugalom, vitamin, rutascorbin, magnézium és kímélő életmód volt parancsba adva, de én véreztem is párszor emiatt. Végül 41 hétre született.
2015. okt. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Holnap el is megyek egy másik orvoshoz mert ez egy ügyeletes doki volt aki nem is igazán foglalkozott velem.. Ezen a mondaton meg akármennyit is töröm a fejem, nem tudom megfejteni.. rutascorbint nem mondott, azt milyen esetekben ajánlják?
2015. okt. 6. 09:29
 4/5 anonim ***** válasza:
A Rutascorbin erősíti az érfalakat, csökkenti a vérzéshajlamot.
2015. okt. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na akkor holnap megkérdezem a dokit hogy szedjek e ilyet is a magnézium mellé.
2015. okt. 6. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!