Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszájon tapadó lepény?

Méhszájon tapadó lepény?

Figyelt kérdés
Akinek ilyen volt és vérzést is okozott, milyen mértékű volt a vérzés? Barnázás,pecsételő vagy erősebb,több napig tartó?
2015. jún. 13. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Első nap elenkpiros nem túl sok, kB 3x cseréltem betétet, aztán 3 nap barna, majd pár nap semmi, aztán 3 nap barna megint de csak WC papíron látszódott, 2 nap megint semmi, ma ismét délután :( nem tudom mikor szűnik már meg, annyira felidegesit! Te milyen idős Vagy? Én 14 hetes, két hét óta ágyban :(
2015. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah azt hozzateszem hematomám is van, az orvos nem tudta megmondani melyik vérzik, de sztem sajna a mehszaj felől, mert szokott fájni a szeméremcsontom.
2015. jún. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 26 hetesen okozott először vérzést, akkor élénkpiros és sok volt, 3 napig tartott. Kaptam tüdőérlelőt és mg infúziót, és szigorú fekvésre lettem ítélve. 33 hetesen újra elkezdtem vérezni, akkor is élénkpiros volt és sok. Kiderült, hogy a lepény nagy része levált, meg is császároztak azonnal.
2015. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia én 19 hetes vagyok.16 hetesen mondta uh-n az orvos hogy a méhszájon van a lepény. Volt egy kis barna folyásom amivel bementem a kórházba ahol viszont azt mondta az ügyeletes orvos hogy méhszáj polipom is van és az okozza. Tegnap este megint bementem vérzés miatt, egy másik orvos vizsgált,azt mondta a vérzés a polipból jön. Hát nem tudom. Hétfőn tudom elérni az én orvosom. Remélem hogy idővel feljebb megy a lepény és nyugodtabb lehetek
2015. jún. 13. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!