Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mohó étvágy után étvágytalanság?

Mohó étvágy után étvágytalanság?

Figyelt kérdés

Mielőtt megtudtam,hogy terhes vagyok nagyon jó volt az étvágyam, sőt még miután megtudtam akkor is.Ez volt 3 hétig. Híztam is egy keveset,aminek nagyon örültem.(nehezen hízok akár 10 dekát is) Az elmúlt egy hétben pedig akármit eszek vagy megcsinálok (főtt ételt) alig eszek belőle. SZinte semmi nem kell.Elkezdek enni, s pár falat után abba kell hagynom,mert úgy érzem,hogy jól laktam. Fél óra múlva pedig megint éhes vagyok. Ha sokáig nem eszem akkor meg rosszul vagyok.Fáj a fejem,hányingerem van és szédülök. 2 kilót lefogytam.

9 hetes leszek holnap.


2015. okt. 6. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Enni muszáj mert le fogsz gyengülni, próbálj sokszor keveset. Szedhetsz terhesvitamint is, egyrészt hasznos másrészt általában növeli az étvágyat. Szokott ilyen lenni egyébként terhesség elején de várhatóan nem tart örökké.
2015. okt. 7. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Szedek vitamint és Magne B6-ot is.
2015. okt. 7. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!