Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhszájon tapad a lepény...

A méhszájon tapad a lepény vége. Doki nem mondott semmit?

Figyelt kérdés
Csak annyit, hogyha nem megy arrébb a méh növekedésével, akkor császár lesz. Vigyáznom kell valamivel? Az összebújást most beszüntettük a párommal, nem merem. De a doki nem mondta, hogy nem lehet. Szerintetek?
2015. okt. 6. 18:06
 1/8 A kérdező kommentje:
17 hetes vagyok. Eddig minden ok.
2015. okt. 6. 18:06
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak megközelíti a méhszájat, azt mondta ma a védőnő hogy kerüljem az olyanokat amik keményedést okozhatnak. Az orvosom nem mondott semmit rá, de még csak 20 hetes vagyok, lehet azért nem tartotta fontosnak elmondani hogy mivel járhat ha tovább vándorol. Szerintem ha nem mondta az orvos hogy 'kerülni kell egymást' akkor nem is kell, azért az elég lényeges dolog, biztos szólt volna ha ártanátok vele. Még egyébként is sok idő van hátra, nem lehet tudni hogyan alakulnak a dolgok!
2015. okt. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elérte a lepényt, de a 20 hetes uh-ra már annyira felcsúszott a lepény, hogy el is felejthettük a császár gondolatát :) 40 hétre született, spontán :)
2015. okt. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Fel fog menni a méhszájról, ha csak a vége van rajta akkor pláne, csak kell egy pár hét neki. 18 hetesen még nekem is rajta volt, most 22 hetesen már nem. Elvileg ami ilyenkor tilos az a nemi élet, biciklizés, nehezet emelni, legalabbis nekem ezt szajkózta a védőnő.
2015. okt. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Másfél évig próbálkoztunk, megéri azt a pár hetet, míg feljebb csúszik a lepény, hogy nem bújunk össze. Van azért más megoldás is :)
2015. okt. 6. 19:23
 6/8 A kérdező kommentje:
Remélem, tényleg feljebb megy. Nem akarok császárt!
2015. okt. 6. 19:24
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ment a zöld kéz.
2015. okt. 6. 19:24
 8/8 A kérdező kommentje:
Az elejétől nem biciklizek, mert kb 6 éve volt egy súlyos bicikli balesetem. Nem kockáztatok. Emelni nem emelek túl nehezet...persze teregetés, főzés, stb megvan, meg dolgozok is m ég, de semmi komoly.
2015. okt. 6. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!