Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha csak a belső méhszáj zárt,...

Ha csak a belső méhszáj zárt, vehetek ülőfürdőt?

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Nekem a külső van nyitva, és az orvosom nyaralást is engedélyezett, ráadásul mesterséges vízben. Ha a belső zárt, nem lehet gond. Főleg, hogy ott van még a nyákdgó és a magzatburok.

De ezt mindenki mérlegelje magának.

Nekem 16.hét óta van nyitva, kétszer nyaraltam strandos üdülőben idén és folyton emelgetem a nagyobbik gyermekem, aki 15 kg.

De mégegyszer mondom, mérlegeld magadnak, ha félsz, jobb ha inkább nem veszel ülőfürdőt, mert ha netán pár nap múlva kapsz valami hüvelyfertőzést ami gyakori terhesség alatt, és nem kell hozzá fürdés, akkor magadat fogod okolni.

2015. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
itthon,saját kád,nem wellness vagy hasonlora gondoltam:) elfelejtettem megkérdezni a dokit,de ebben a hidegben annyira jol esne..
2015. okt. 8. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Fürödhetsz.
2015. okt. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én úgy tudom, hogy terhesség alatt az ülőfürdő nem javasolt, max. 37 fokos vízben. Nekem ez hideg, ki sem próbálnám.
2015. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen max 37 fokos ezt tudom,én is a melegebbet szeretem,de beérném ennyivel is....bár ugy döntöttem kibirom,és nem kockáztatok...
2015. okt. 10. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!