Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismama vagyok és...

Moslek243 kérdése:

35 hetes kismama vagyok és elviselhetetlen fájdalommal jár, ha a hátamon fekszem és próbálok felülni. Mással is előfordult már?

Figyelt kérdés
Már a terhességem korai szakaszában kezdődött ez a probléma, de most aggódom igazán a szülés miatt is. Ha a hátamon fekszem szinte azonnal beáll a derekam, ez az ultrahangos vizsgálatokon problémát okozott, és NST-n is. Nagyon nagyon fáj, ahogy próbálok felülni, maga a mozgás is fáj, ahogy kinlódok, míg felülök (ami több szenvedeses percet jelent). Úgy gondolom a pici babám nyom valami ideget. Nem tudom mit tegyek nagyon aggaszt ez a probléma, félek, hogy a szülés is rosszul fog menni e miatt, magnéziumot is szedek, de nem használ ... Valakinek volt valami hasonló problémája? Mit tehetek??

2015. okt. 10. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt, nem nagyon tudsz ellene mit tenni :/
2015. okt. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A medencédnél a feszes-izüleztek fellazultak, és ezért nem tartanak rendesen. Ez teljesen normális, mégha nem is jó érzés.


Ez csak elösegíti majd a tágulást szüléskor, és utána visszafejlödik. SZóval most kellemetlen, de szülésnél csak annyival könnyebb dolgod lesz.


Ami meg segít felülésnél, ha oldalra fordulsz elöbb és úgy emelkedsz fel az ágyról vagy vizsgálóasztalról.

2015. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindhárom terhességemnél az volt az egyik első tünet, hogy annyira fájt a farcsontom, hogy nem bírtam a hátamon feküdni. Ez a terhesség előrehaladtával egyre rosszabb lett, a végefelé már nem is tudtam egyedül felkelni, ha véletlenül hanyatt fordultam. A szülésnél nem okozott problémát. Bár én ülni bírtam.
2015. okt. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!