Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes vagyok ma és éjjel 7...

39 hetes vagyok ma és éjjel 7 percenkét jöttek méhösszehúzódások. Elkezdtem vérezni is (nyákdugó nem jött), a hasam is leszállt teljesen. Ilyenkor mennyi van hátra?

Figyelt kérdés

Elmentem kórházba, hazaküldtek és azt mondták, a méhszáj fel van puhulva. A méhösszehúzódások alább hagytak, de még mindig nagyon görcsölök, mintha menstruálnék és vérzem is.

Járt valaki hasonló cipőben?

Légyszi segítsetek, mert senki nincs körülöttem, külföldön lakom sajnos :(


2008. szept. 10. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A jelek szerint lassan beindul nálad a szülés. Ha a fájdalom nem csak folyamatos mensi szerű lesz hanem rendszerességet tapasztalsz. Mint írtad is,hogy 7 percenként akkor készítsd össze a cuccod s amikor kb 5 percesek száguldj be a kórházba. Onnantól már akár egészen gyorsan is meg lehet. Valószínű 1-2 napod lehet. De ne izgulj. Van vki aki veled van? Az megnyugtató tud lenni.
2008. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem menj vissza a kórházba, ha még mindig vérzel! Vérzést okozhat lepényleválás is, ilyenkor azt azért illene ellenőrizniük!

Remélhetőleg nálad csak tágulásos vérzésről van szó. Akárhogy is, biztosan megszületik a kisbabád hamarosan:).

Könnyű és gyors szülést kívánok Neked!

2008. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, igen a párom velem van, csak ugye egy férfi nem igazán tud válaszolni ilyesmi kérdésekre.

Borzasztó erősek ezek a görcsök amikor jönnek, remélem hamarosan társul újra az összehúzódás is, mert rengeteg erőm el fog menni ezzel. (Nem tudok aludni sem az erős fájdalomtól.)

Elvileg holnap vissza kell menni vizsgálatra, csak megijedtem, hogy talán félvállról veszik a vérzést.

Minden jót nektek is!

2008. szept. 10. 18:14
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

szia

nekem azt mondta a dokim, ha vérzek azonnal kórház.és ha már aludni nemtudok a fájdalomtól az már az igazi./a joslófájásoknál el lehet aludni/

szóval szerintem menj vissza a kórházba

sok sikert, sok boldogságot

6hetes kisfiú anyukája

2008. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

A vérzés nem gyerekjáték, főleg, ha kitartó. Én is visszamennék a helyedben, és kiharcolnám, hogy ne engedjenek el. És szedhetnéd a homeos bogyókat, rendezik a fájásokat és segítik a tágulást.

Vigyázz magadra!!És próbálj pihenni, amennyire tudsz

2008. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Én is azonnal mentem ahogy vérezni kezdtem.Akkor fájások nekem még nem voltak és csak azért mentem mert féltem hogy baj lehet.persze nem volt baj.Másnap reggel 7.05 kor megszültem a kislányom!(este 8.00 körül kezdödött)Menj vissza mindenképpen!
2008. szept. 11. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát csak nem akar megszületni.

Megyek vissza ma délután, remélem, hogy fog történni valami, mert ezt az éjjelt is végig görcsöltem és alig aludtam...

2008. szept. 11. 11:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek hasonlóan indult a szülése. Neki a burkot megrepesztették, mert napokig elvajúdott volna ezekkel a görcsökkel.

szerintem menj vissza a kórházba és ne hagyd, hogy félvállról vegyenek!

Ebből hamarosan baba lesz!

Könnyű, gyors szülést neked!

2008. szept. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, burokrepesztés lesz, de csak szerdán.....

Addig majd kapargatom a falat, vagy nem tudom.

Kissé elviselhetetlen néha :(

Bár kijönne szerda előtt.

2008. szept. 12. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!