Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10-es,25-ös terhességi teszt...

10-es,25-ös terhességi teszt összehasonlítás?

Figyelt kérdés

Van, aki egy időben csinált ugyanabból a fajta tesztből, csak az egyik 10-es, a másik 25-ös érzékenységű? Mi a tapasztalat? Egyforma erősségű a csík, vagy a 25-ös halványabban jelenik meg?

Én eddig 10es tesztekkel követtem a csík erősödését, de az elfogyott, így a 25-össel teszteltem ma reggel, ami halványabb lett, mint a többi, ez ugye nem gond? Fontos lenne, ha leírnátok a tapasztalatototkat ezzel kapcsolatban. (Egyébként one step tesztről van szó)



2015. okt. 12. 05:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem gond, de fölösleges "követni" a teszt erősödését, az otthoni vizeletteszt erre nem alkalmas a hcg mennyiségének kimutatására, csak a vérvizsgálat laborban. Csak idegesítitek vele magatokat. A vizeletteszt azt tudja, hogy igen, vagy nem.


Én teszteltem amúgy ugyanabból a pisiből 10-es OneSteppel és 25-ös Facellelel. A Facelle jóval erősebb lett. Innentől nem tulajdonítok jelentőséget annak, hogy milyen erősség van egy tesztre írva, ebből is látszik, hogy mennyire nem 'mérőműszer' a hcg mennyiségének eldöntésére.

2015. okt. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem nem várt előtt 3-4 nappal 10+es One step nagyon halvány pozit mutatott, 25-ös semmit. Másnap Facelle halvány pozi lett, utána szépen erősödve mutatta mindegyik a 2. csíkot. Mikorra nem várod?
2015. okt. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 10. Dpo-n a tizes reggeli vizelettel nagyon halvany pozitiv lett (a markajara nem emlekszem, rendeltem). Aznap delutan a clearblue, ami ugye 25-os, hatarozottan pozitiv lett.

Szoval szerintem a teszt minosege pont olyan fontos, mint az erzekenyseg.

2015. okt. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Múlt hét péntekre, aznap nen is jött meg, de másnap igen, pedig egyértelműen pozi volt a teszt. Vasárnap már csak barnázás, meg ma is, de az csak progeszteron miatt, remélem, nem késő, mert a tizes tesztek erősödtek vasárnapig, ma csak 25-öst csináltam, az olyan erősségű, mint a szombati. Délután megyek orvoshoz, remélem, látni fog valamit.
2015. okt. 12. 07:40
 5/5 anonim ***** válasza:
szia en 26 hetes kismami vagyok nem vart utan egy ket nappal csinaltam egy tesztet nem reggeli pisibol... nagyon nagyon halvany csik jott ki... en annyira izgultam h aznap elmentem dokihoz... egy apro pottyot latott :) aztan ket het mulva egy petezsakot aztan ket het mulva egy 9 hetes gyonyoru szivmukodesi kis apro babacskat lattam :) ugyhogy ha akkor fel tettem volna ide tesztet..tuti nem sokan irtak volna,hogy ez terhesseg... mai napig megvan a teszt,es meg 3 melle amiken egyre erosebbek a csikok :) ugyhogy drukkolok neked!
2015. okt. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!