Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe vérzés a 34. héten . Mi...

Lara Arena kérdése:

Enyhe vérzés a 34. héten . Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Ma vagyok 34 hetes terhes .Egyszeri enyhe vèrzèst tapasztaltam . Azóta semmi . Mi okozhatja ??? Fájdalom , görcs nem jelentkezett . De nagyon fèlek. Nem tudom mit tegyek . Első babám . Köszönöm a válaszokat .
2015. okt. 12. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos nem tudta megmondani?
2015. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A vérzés nemrég jelentkezett . Orvoshoz csak holnap reggel tudnék menni . Csütörtökön voltam ultrahangra . Ott azon kìvül , hogy a pici farfekvéses, semmi másat nem talált. Minden rendben volt.
2015. okt. 12. 19:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mész még be ma az ügyeletes kórházba? Egy gyors vizsgálat, uh...

Mi okozhatja? Elpattant hajszálér, nyíló méhszáj, leváló placenta... Mi is csak találgatni tudunk, de az orvos diagnosztizálhat.

Hívjál taxit, kérj meg szomszédot, családtagot, csak van valaki, aki bevisz egy vizsgálatra!

2015. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség során jelentkező vérzés mindig aggodalomra ad okot. Ezt senki nem rágta a szádba?

Nem várnék reggelig, már rég a kórházban lennék...

2015. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam, vagyok paramami, de ezzel bemennék a helyedben a kórházba. Inkább legyen egy utad az ördögnek, minthogy reggel késő legyen.
2015. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sztem is menj be!
2015. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na mi lett?Nekem is ez volt a 29.het korul es most a 32.hetben is:(korhazban tartottak megfigyelesen,mindkettonel a problema az volt h a bebi nyomja a placentat es elpattanhat egy hajszaler.Azert most mar nyugodtabb a szivem:)

33 hetes khm egy kisfiuval❤

2015. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Éppen kórházban vagyok . Az orvosok nem sokat mondanak . Nem találtak a vizsgálatok során semmi rendelleneset . Reggel még vár rám pár vizsgálat . Utána többet fogok tudni .
2015. okt. 12. 22:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden rendben van? Kiderült a vérzés oka?
2015. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Remeljuk h semmi komoly,es nalad is a placenta:)
2015. okt. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!