Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhes vagy? Hogy...

Hány hetes terhes vagy? Hogy érzed magad?

Figyelt kérdés
2015. okt. 13. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
34+2 :) Teljesen jól érzem magam. A medencém kicsit feszül, de alapvetően semmi problémám nincs. A két évesemmel vagyok itthon, most épp játszik a szőnyegen, így nyertem pár perc nyugit :) Te hogy vagy?
2015. okt. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én még csak 13 hetes vagyok :) Jól vagyok, túl a genetikai UH-n kicsit megnyugodva. Még várom a kombinált teszt eredményét, de remélem minden rendben lesz. A rosszullétek már 2 hete elmúltak, csak a fáradtság maradt még meg.
2015. okt. 13. 10:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 14 hetes vagyok, én is megnyugodtam a 12. heti után :)

Hála Istennek a kombinált teszt is negatív lett. :)

Boldog vagyok, bár nàlam csak most kezd szűnni a hànyás/hányinger, bár most reggeli óta megint hányingerem van, próbàlom bent tartani.

2015. okt. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok es hamar faradok. Neha erzem a legszomjat is mar. De egyebkent minden ok. Mondjuk ma nem hagyott nagyon aludni hajnalban mert nyomta a gombot aztan meg csuklott😅😅😅
2015. okt. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tegnapra voltam kiírva, de még mindig ketten vagyunk a testemben, szerinted hogy érzem magam? :D

Egyébként fáj a medencém nekem is, meg amikor a holyagomra telepszik az brutál :D Emellett ott vannak a joslofájások. :)


élvezd ki minden percét a várandosságnak, mert nagyon hamar elrepul.


Elnézést az ékezethiány miatt, kulfoldi a billentyuzet és csak á,í,é, betu van...

2015. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

14 hetes vagyok, lassacskán talán kezd szűnni a hányinger, de még küszködöm az étvágytalansággal :)

Fáradékony vagyok plusz még itt van a 20 hónapos babám is aki minden figyelmet igényel, hát röviden ennyi :D

Mindenkinek boldog babavárást! (főleg akinek ez az első terhessége, minden apró élményt élvezzen ki :p mert 2ik terhességnél már erre nem nagyon lesz idő) legalábbis tapasztalatom szerint :)

2015. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!