Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhes vok, az orvos...

19 hetes terhes vok, az orvos tegnap betadin kupot irt fel, nem baj ha nagyon csip?

Figyelt kérdés
Tegnap este tettem fel az elsôt,nagyon csipett,marta.lehet megkelene varnom a hetfot s visszamennem orvoshoz.hetvegen nem merem hasznalni
2015. okt. 10. 09:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Neked nem kúp kell, főleg nem Betadine, ez egy piszok erős kúp, ami mindent visz, de ezt értsd szó szerint!

Semmiképpen ne használd, ha ennyire csíp és mar. És kérj szájon át szedhető gyógyszert fertőzésre. Sokkal hatásosabb és nem okoz odalent semmilyen irritációt!

Jobbulást!

2015. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szeritnem is inkább gyógyszer formájában kéne. Ha ennyi csíp, akkor hétfőn menj vissza orvoshoz.

Mielőbbi gyógyulást, 27 hetes kismama :)

2015. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Az nem jó,ha csíp.Elmondod majd a dokinak,biztosan lesz rá más megoldás.

Hasonlóan jártam én is,bórsavas kúpot adott,az első felhelyezésénél kifolytak a könnyeim.Mintha felgyújtottak volna,vagy nem is tudom...durva volt.Pár nap múlva másik orvoshoz kerültem és csodálkozott nagyokat,hogy miért nem ajánlott valami mást a kollégája.

2015. okt. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nekem is csipett,bementünk az ügyeletre és ott mondták h nagy valoszinüséggel érzékeny vagyok a jodtartalmára és kimarta a hüvelyemet.Kiöblitették,és megszünt a kellemetlen érzés.én 10 hetes voltam ekkor,szoval ha kellemetlen menj be az ügyeletre,mondd meg h elviselhetetlen az érzés.
2015. okt. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
szoval szerintem ne várd meg a hétfőt!!!az még sok idő.
2015. okt. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Napkozbe nem csip.de amig bennem volt addig nagyon csipett.jo h tettem tisztasagit is..olyan lett.plusz a bugyi. Is.akkor se kelene csipnie.s ha nem ir masikat?akkor mit csinalok?ha lenne szajon at levo tabletta is az jo lenne
2015. okt. 10. 15:27
 7/18 anonim ***** válasza:

Mondd el,hogy nagyon csípett,olyan nincs,hogy nincs másik gyógyszer,kenőcs vagy akármi,ami nem helyettesítheti.Nem gondolom,hogy jót jelent,hogy még jól ki is marja odabent a kúp!

Én nem használnám.

2015. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ense akarim hasznalni.elotte kliont t hasznaltam.ugy ereztem pedig h nincs panaszom.nincs folyas nem viszket.de maradt meg valami bakterium.tenyesztesbol derult ki
2015. okt. 10. 17:49
 9/18 A kérdező kommentje:
Ma voltam oevosnal.mondtam neki h nagyon csip.akkor is kell hasznalnom azt mondta
2015. okt. 12. 09:36
 10/18 anonim ***** válasza:

olyan nincs h csip,esetleg kimarja mint nálam és használd tovább.

keress másik dokit,ha érzékeny vagy a jodra akkor ez csak roszabb lesz!!

2015. okt. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!