Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes terhes vagyok.22...

25 hetes terhes vagyok.22 hetes korom ota folyik a tejem. Ez mostmar egyre surubb, es tobb lesz?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam,hogy akkor biztosan lesz tejem? Tudom szoptatni a babamat? 22 hetesen megcsak sargas valadek jott,aztan vizesebb pottyok,mostmar foltok a melltartomon pizsimen... Akkor egyre tobb tej fog folyni?

2015. okt. 8. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem ilyen egyszerű, h akinek van előteje, annak lesz rendes teje is. Nekem nem volt előtejem a terhesség során, a kórházban megindult a 3. nap, nem volt semmi gond, csak később, ugyanis a mennyiség nem akart nőni, tápszerpótlás kellett.
2015. okt. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Nálam ugy volt,hogy először csak sárgás foltok voltam, aztán a végén már egész nagy foltok voltak a pizsomámon,szülés után 5nspig voltam a kórházban, annyira nem volt tejem,hogy már ott kapott tápszert a fiam,és csak recepttel engedtek el, pedig mindent megetettem,hogy több tejeem legyen,de sajnos később sem sikerült.
2015. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat... Ezt szerettem vna tudni,h ez mervado e a majdani szoptatasnal. En azert nagyon bizom benne,h lesz elegendo tejem.
2015. okt. 8. 12:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, hogy lesz (elegendő) tejed, de anno azt mondta a védőnőm, hogy nagy esély van rá. Nekem is kb. félidőtől kezdődött a szivárgás, majd ahogy teltek a hetek, kicsit többször foltosodott a pólóm, de ez leginkább csak éjszaka történt, nem is volt szükség melltartóbetétre. Császár utáni 3. napon megindult a tejem és 13 hónapig szoptattam, de akkor is azért hagytam abba, mert a gyerkőc utasította már el (bár max. 15-16 hós koráig terveztem szoptatni).
2015. okt. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
Mindenkinek van esélye rá, aki nem parázik rá. 80 százalékban azon múlik, a többi genetika.
2015. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én az első vagyok, én olyannyira nem paráztam rá, h elfogadtam, h lehet, tápszer kell majd és vettem is egy dobozzal még a szülés előtt, hogy legyen otthon. És tessék, engem is csak recepttel engedtek haza. otthon aztán volt fejés, szoptatós teák, minőségi ételek, nulla stressz, mert babám egy tündérke és mégsem akart nőni a mennyisége, sőt még minden erőfeszítés ellenére csökkent, majd nagyon hamar el is ment teljesen. Ennyi jutott, örülök ennek a pár hétnek is és magamban mondtam egy köszönömöt a tápszer feltalálójának.
2015. okt. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat. mar tobb megint a tejcsi..reggel mikor felkelek a polomon is nagy folt van plussz a lepedon.. nem parazok ra.. termeszetesen szeretnem ha anyatejjel tudnam taplalni a kicsikemet..de ha nem akkor tapszer :)
2015. okt. 12. 14:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Végül lett sok tejed? :)
2016. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Reneteh tejem van! :)) a kislanyom 7500gramm .... Orias baby
2016. máj. 11. 12:23
 10/10 A kérdező kommentje:
Meg mindig van tejem.. es meg mindig szoptatok! 13 hos lesz a lanyom :)
2017. febr. 6. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!