Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha minden UH-n következetesen...

Ha minden UH-n következetesen egy héttel nagyobbnak látják a picit, mint amennyit menses alapján számolnak, akkor melyik adat határozza meg a terminust? És hány hetes vagyok valójában?

Figyelt kérdés
Orvosom szerint az UH nem pontos (tudom persze én is), ezért akármit mutat, annyi hetes vagyok, amennyit számoltunk az utolsó havi vérzés alapján. Eddig két UH volt (a terhesség megállapítása, és a 12. heti) és mindegyiken kereken egy héttel mérték nagyobbnak. Ennek nincs semmi jelentősége? Terminust még senki nem írt nekem sehová.....
2015. okt. 13. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
A korai uh-nak azt mondják, van jelentősége. Nekem is a menses alapján számoltak, én meg az első uh-k eredményét vettem alapul. Nekem lett igazam, kereken egy héttel előbb született. Szerintük. Szerintem pont időben jött. :)
2015. okt. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En a 3. babat varom es a mensi csak a kiindulo volt. A 12. uh-n igyekezett mindig pontosan merni a doki es az alapjan hatarozta meg a kiiras datumat. Azt mondta, hogy ez a lenyeges, utana mar nem modosit, mert akkor a babak mar nem egyforman nonek.

Mondjuk nalam nem kellett soha modositani, mert pontos a ciklusom es kozepidoben vol peteeresem, igy a mensi es az uh egyezett a 12. heten.

Persze ehhez pontos meres kell.

2015. okt. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!