Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok. Egyik napról...

35 hetes vagyok. Egyik napról a másikra elfogyott az energiám, más is volt így?

Figyelt kérdés
Nagyon pörgős, aktív vagyok, a másik gyermekem mellett nem is igen lehet lazsálni. Nagyon-nagyon jól voltam, egészen máig. Ma ülve el tudnék aludni, aludtam is délután, és a fiam már nagyban játszott a szőnyegen, mire felébredtem, ilyen még soha nem fordult elő, mindig felébredtem rá, ha ő is felkelt. Meg is ijedtem, hogy most mi történt, de szerencsére jó gyerek volt, semmi rosszat nem csinált. Nagyon fáradtnak érzem magam, a szeméremcsontom feszít, néha keményedek, nehéz menni is. Lehet, hogy előbb jön majd a baba? Lehet ennek a jele? Nagyon meglep ez a hirtelen mélypont testileg.
2015. okt. 13. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen én is voltam így, 34 hetesen. De még ez is elmúlt pár nap alatt. (Legalábbis a fáradtság. De a sok keményedés, derékfájdalom és szeméremcsonti feszülés viszont megmaradt, csak voltak napok amikor jobban vagy kevésbé volt zavaró). Szerintem ez nem jelentené a szülés közeledtét, mind olyan dolog, amik több héttel előtte is jelentkezhetnek.
2015. okt. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!