Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismama vagyok....

38 hetes kismama vagyok. Megfáztam, hiába figyeltem oda magamra/magunkra . Valaki aki esetleg betegen szült? Nagyon félek hogy nem lesz elég energiám ha beindulna a szülés.

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 10:30
 1/6 A kérdező kommentje:
és persze attól is tartok, ha megszületne a baba nehogy megfertőzzem :(
2014. nov. 11. 10:36
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egész terhességem alatt nem voltam beteg,de szülés előtt 1 héttel én is megfáztam,fájt a torkom,minden bajom volt.Szülés előtt 1 nappal kezdtem javulni,aztán azon az éjjel beindult a szülés.Indulás előtt még gyorsan eltettem zsepiket,orrsprayt magamnak,de nem volt rá szükség,a szervezetem a szülésre koncentrált és a náthát mintha elfújták volna.A babának nem lett semmi baja,pedig az apukája még bőven benne volt a náthában utána napokig.

2014. nov. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod :)
2014. nov. 11. 10:51
 4/6 anonim ***** válasza:

én is náthás voltam, de egyedül abban akadályozott mikor a szülésznő mondta, hogy vegyek jó nagy levegőt. Aztán jót mosolyogtunk rajta, és vettem a számon levegőt.:) A babának sem lett semmi baja.

Ne izgulj, minden rendben lesz!

2014. nov. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én betegen szültem, de bevallom vajúdás alatt pont nem érdekelt a bedugult orrom (amit akkor nem is éreztem bedugulva...), nem érdekelt a torokfájásom. Volt más ami elterelte a figyelmem. :)

Aztán megszületett a lányom, és semmit nem kapott el tőlem, sőt szerintem utána én is hamarabb felépültem, mert akkor már mással voltam elfoglalva. Ez adott egy nagy erőt. :)

2014. nov. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szedj Sinupretet, azt szabad és viszonylag gyorsan meggyógyít. Nekem most 35 hetesen a doki adta és hamar túlestem ezen. Jobbulást!
2014. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!