Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi rosszullét ellent...

Terhességi rosszullét ellent mit tegyek?

Figyelt kérdés
12 hetes kismama vagyok! Nagyon küzdök a rosszullétekkel főként a hányingerrel és a gyomorégéssel! Hányni nem hányok csak egész nap szenvedek, enni alig birok pedig ilyenkor nagyon fontos lenne! Valami tippeket adnátok hogy mivel szüntessem vagy enyhítsem ezeket? Előre is köszönöm!

2015. okt. 15. 10:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mas jon be.

Gyomoregesre Salvus viz, Rennie, emelygesre hideg kola, gyomberes keksz. Ezeket hasznaltam.

2015. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
szőlőcukor
2015. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én mindent kipróbáltam, de nagyjából cseszhetem :)

Most 14 hetes vagyok, ebben a hétben kezdett javulni, bàr én még tegnap is hánytam, meg a reggeli rosszullét ma is megvolt.

Gyomorègésre salvus víz plusz sok víz napközben, hogy higítsd a savat, hányingerre a mentolos illat, íz... Negro, és van egy mentolos krèmem, azt szagolgatom.

Ne aggódj, nekem sincs étvàgyam. De a baba elveszi, ami neki kell.

2015. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2015. okt. 15. 11:55
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem most úgy tűnik, ami bejön: lereszelem a gyömbért, bele méz és citrom leve (ezt én össze szoktam turmixolni, hogy ne legyen darabos) és ezt hígitom mint egy szörpöt. Szerintem használ, plusz nagyon egészséges :)
2015. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem ez jött be: felpocolt felsőtest, vízivás, banán lefekvés előtt.


Milyen vitamint szedsz? Gravida, Eleveit nagyon rá tud tenni...

2015. okt. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ja, és bal oldalon alvás, hogy a gyomrod záróizmára minél kevesebb nyomás nehezedjen, és a nyelőcsöved ne legyen lentebb, mint kellene.
2015. okt. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Femiobion 800-at szedtem most kezdem majd el a 400.asat. Ezekről azt olvastam hogy székrekedés okoznak na hát az is van rendesen :(
2015. okt. 15. 12:25
 9/18 A kérdező kommentje:
* Femibion
2015. okt. 15. 12:26
 10/18 anonim ***** válasza:
Székrekedésre nekem a nagy mennyiségű magnézium és az útifű-maghéj vált be (1 ek-lal 2-3 deci vízben este megíizsom, ha épp gond van, és tök jól helyrerak).
2015. okt. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!