Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet a babával? A kórházb...

Baj lehet a babával? A kórházba mit tudnak ezekkel csinálni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tegnap az NST-n kicsit magas volt a vérnyomásom 143/74 ,kicsit vizesedem is meg alacsony a thrombocita szám a vérembe plusz még azt mondták retardált a babám mert 36 hetesen 33 hetesnek felel meg.Nagyon aggódom Nehogy valami baja legyen.egyébként a vérnyomásom eddig mindig rendben volt ez az első hogy magas lett Itthon megmértük már csak 135/85 volt.valaki van itt aki volt már ilyen helyzetben mire számíthatok a kórházban?

2015. okt. 17. 10:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Műteni akkor műtenek, vagyis császároznak, ha vérnyomáscsökkentőkkel sem megy le a vérnyomás. Ezért is volt, hogy engem 36 hetesen az NST-ről rögötn szülőszobára vittek, még összepakolni sem mehettem haza. Ott több órán át figyeltek és kaptam infúziót (nem tudom már mit, 5 és fél éve volt) és két fajta vérnyomáscsökkentőt is. Mivel segítettek, így 2 hetet feküdtem kórházban, úgy hogy gyógyszerekkel minden rendben volt. Csak azért engedtek haza, mert Húsvét jött és az ünnepre való tekintettel, illetve mert a városban laktam, ha vidéki vagyok, nem engednek haza. Ismétlem, természetes úton szültem.
2015. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!