Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire utalhat ez a fájás?...

Mire utalhat ez a fájás? Nektek volt hasonló?

Figyelt kérdés
17 hetes terhes vagyok, és ma hajnalban elkezdett fájni baloldalon lent a hasam. Nem igazán tudom körülírni a fájdalmat, ilyenem még nem volt, de egész nap tart. Nem görcsös, inkább szúr,bár nem az a kifejezett szúrós. ha holnap is fáj mindenképp elmegyek orvoshoz, vagy esetleg már ma este is, csak tudni szeretném, hogy ez gyakori-e, és veletek is volt-e már ilyen. ezelõtt semmi fájásom nem volt, a gyereket mindig a jobb oldalon érzem, és az UH alatt is a jobb oldalon feküdt.
2015. aug. 31. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem volt, jobb oldalon. Nem tudom mi volt, bementem ügyeletre mert nem tudtam megemelni a jobb lábam miatta, aggódtam a baba miatt. Na vele minden rendben volt. Uh készült, vizelet és vervetel de minden jó volt. Szóval fogalmam sincs mi lehetett, másnapra elmúlt magától. Lehet csak nyomott valamit a baba.
2015. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!