Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe verzes 8 hetesen. Jart...

Enyhe verzes 8 hetesen. Jart igy mas is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most leszek 8 hetes terhes. Tegnap kora delutan enyhe verzesem volt, elenk piros, de nem tul sok szerencsere (csak papiron latszott, amikor toroltem magam). Hamar elmult, azota nem jelentkezett. A hasam akkor gorcsolt, illetve nagyon erzekenynek ereztem, de az lehetett az idegessegtol is, mert nagyon megijedtem.

Termeszetesen azonnal bementunk a korhazba, dokival beszeltem, holnap kell visszamennem ultrahangra.

Addig agynyugalmat javasolt. Magneziumot is elkezdtem szedni.

A verzes elott szeretkeztunk a ferjemmel, illetve takaritottam is. Esetleg az orgazmus okozhat ilyet? Vagy megeroltethettem magam?


Tudom, hogy senki sem tud igy egyertelmu valaszt adni. Inkabb csak tapasztalatokra lennek kivancsi, hogyha nalatok volt ilyen, akkor kiderult-e, hogy mi okozta es mi lett a vege.

Koszonom elore is!


2015. okt. 18. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem.is volt 7 hetesen. Hematoma volt ami verzessel kiurult. Sokat kell pihenni es tilos a szex es nehez dolgok emelgetese stb.. csak amiatt necces a hematoma mert ha akkora es olyan helyen van akkor a verzessel kisodrohatja a babat
2015. okt. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem hormonális okok miatt volt barnázásom és alhasi fájdalmam 5 hetes terhesen. 3 napig megfigyelésen kórházban voltam, kaptam gyógyszert és nem is fordult többet ilyen elő és teljesen egészségesen meg is született a kisfiam.

Nem tudni neked mitől lehetett, simán lehet akár a szextől is, vagy nálad is akár hormonális okoktól, de majd ha mész ultrahangra, akkor majd legalább ott megmondják, ha látnak valamit. Mindenesetre tényleg pihenj és kövesd majd az orvos utasításait.

2015. okt. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet haematóma (bàr az talàn jobban vérezne), hormonàlis vérzés, vagy a vérbő méhszàj pici sérülése az együttlét utàn. Tartsd bs, amit az orvos javasol.


Nekem is volt vérzésem első trimeszterben, 2. -ban is többször. Az elsőben mire orvoshoz jutottam, elmúlt. Aztàn nem is emlìtettem orvosnak, mert nem gondoltam, hogy fontos (lüke elsőterhes...), nem tervezett baba volt, fogalmam sem volt mire kellene figyelni, a vérezgetések miatt csinàltam LH tesztet. A 2. trimeszterben valószìnűleg méhszàjseb okozhatta a vérzést.

2015. okt. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 6 hetesen jártam így, nekem is együttlét után jelentkezett a vérzés. Rohantunk be a kórházba, de addigra el is múlt, a babával minden rendben volt. Az orvos szerint előfordul az ilyesmi, valószínűleg egy hajszálér repedt meg, az okozta a vérzést. Szerencsére minden rendben volt, a lányunk már elmúlt 1 éves.

Remélem, hogy veletek is minden rendben lesz. Ne idegeskedj, pihenj sokat!

2015. okt. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Nagyon remelem, hogy megmarad a baba, nem szeretnem elvesziteni. Azota is pihenek, de delelott ismet volt egy roszaszines folyas. Nagyon enyhe verzes lehetett, a tegnapitol is gyengebb.

Holnap ilyenkor mar uton leszunk az ultrahangra, mar nagyon varom, de felek is tole.

2015. okt. 18. 14:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok, kérdező?
2015. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!