Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor éreztétek először,...

Ti mikor éreztétek először, hogy "ketyeg" a biológiai órátok? Hány évesen éreztétek először, hogy babát szeretnétek?

Figyelt kérdés

Ehhez képest mennyi idő múlva lett babátok?

Ha vártatok, akkor milyen tényezők hatására döntöttetek így?

Utólag bántátok, hogy vártatok vele vagy így volt jó?


2015. okt. 18. 15:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Én 29 éves leszek hamarosan és kb. 4-5 éve érzem, hogy jó lenne, de valószínűleg ki fogok futni az időből :( Sajnos nincs partner hozzá és egyéb tényezők is akadályozzák. Már most úgy érzem hogy le vagyok maradva például az egykori osztálytársaimhoz képest, van akinek már kettő is van.
2015. okt. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi kedves 1-es a válaszodat!


Kitartás!! :)) Még semmi sincs veszve! Szurkolok, hogy hamar találj párt magadnak! :)

2015. okt. 18. 15:23
 3/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm, aranyos vagy :))
2015. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen szerettem volna először babázni, de nyilván az csak ábránd volt, éretlen voltam, tanultam, anygilag se voltam önálló.

Aztán következő alkalommal a doktorrá avatásomon (25 évesen) merült fel bennem, hogy én nagyon anya szeretnék lenni - de ekkor sem volt még meg az a stabilitás az életemben, ami ehhez kellett volna.

Végül 29 évesen született meg az első babánk, talán így is volt a legjobb, mert ekkor pont otthon készültem a szakvizsgámra.

A második 32 évesen érkezett, most 33 vagyok, többet nem hiszem, hogy szeretnénk :)

2015. okt. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
23 vagyok, és nincs partnerem Viszont érzem, hogy lassan ideje lenne belevagni... Több gyermeket szeretnék, de nem szeretnék túlságosan későn szülni.
2015. okt. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igazán a baba gondolata 24 éves koromban kezdett el foglalkoztatni. Sajnos az akkori páromat nem. Hitegetett 1-2 évvel aztán a végén nem lett belőle semmi. A kapcsolatnak vége is lett. Az új párommal egy darabig távkapcsolatba éltünk, majd mikor összeköltöztünk még kellett idő, hogy megismerjük egymást, megteremtsük a biztos hátteret (lakás). 30 éves vagyok és még idén megszületik az első babánk. Tervezünk másodikat is, de szeretnénk nagyobb korkülönbséget a kettő között. Egyáltalán nem bántam meg, hogy így alakult a dolog. A legjobb emberrel a legjobb időben érkezik a baba. :)
2015. okt. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
23 évesen már éreztem, hogy ideje, de épp akkor lett vége egy sokéves kapcsolatnak, utána sokáig nem találtam a helyem. Amint meglett a társam, belevágtunk, 27 évesen szültem.
2015. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
3 éves korom óta az anyaságra készülök:D 20 évet kellett rá várnom :D
2015. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
30 éves vagyok és még nem érzem, hogy ketyegne, úgyis a sors majd alakìtja lesz-e vagy sem, abszolut tudok teljes életet élni majd gyerekkel is és nélküle is.
2015. okt. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Kislánykorom óta az anyaságra készültem, így nehéz lenne megmondani, mióta szeretnék gyereket... kb. amióta az eszemet tudom. Szerencsére úgy alakult az életem, hogy amikor már nem csak ábránd szintjén, hanem a való életben is szerettem volna anyává válni, már minden körülmény adott volt hozzá, így 25 éves koromban megszületett az első gyerekem.
2015. okt. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!