Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szám szerint kb. hányszor...

Szám szerint kb. hányszor érzitek/éreztétek mozogni a babát a 20-30. hét között?

Figyelt kérdés

Nem tudom, van/volt-e, aki konkrétan számolta, de úgy nyagyságrendileg is kíváncsi lennék, hogy kb. hány darab rúgás van/olt egy nap?


Sokat mozog a babám, és kíváncsi lennék, hogy másnak is ennyire aktív-e.



2015. okt. 16. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok. rengeteget mozog. Paramami vagyok, hogy minden okés e vele, mert tényleg nagyon sokat mozog. szám szerint nem is tudok mit mondani. De ha beindul akkor 20-30 rúgás is van és ezt naponta sokszor csinálja, tehát többszázra tippelek.
2015. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na jó, akkor lehet, hogy mindketten megnyugodhatunk:D Nekem napi 2-300 között van (telefonos appal megnéztem 3 napig). Néztem külföldi fórumokat, és van ennél durvább is, hát, lehet, hogy aktív lesz a gyerek azután is, hogy megszületik:)
2015. okt. 16. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem számoltam. De voltak napok amikor háromszor vagy négyszer többet mozgott, mint a "lustább" napokon. Voltak időszakok minden nap amikor folyamatosan mozgolódott, átlagosan szerintem kb háromszor, ez a három alkalom lehet magában is kitett 100-at aktívabb napokon, vagy még többet. Ha egy számot kellene tippelnem, 50-200 közötti mozgás naptól függően, ez inkább 24 hetes korom után, előtte jóval ritkábban éreztem. Általában hidegfrontban volt mikor alig mozgott, az az 50 körüli (bár ez egy durva tipp csak), átlagos napokon sokkal többet, aktívabb napokon meg aztán főleg.

Én úgy éreztem teljesen átlagos az aktivitása, ettől biztosan vannak sokkal lustább vagy aktívabb babák.

2015. okt. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hú, még sosem jutott eszembe számolni, de folyamatosan ficánkol :) 23 hetes vagyok, most már végre tényleg érzem rendesen, ahogy rúg. Tényleg nem tudom számszerűsíteni, de pl. ma reggel is amikor felkeltem, legalább fél órán át izgett-mozgott, utána egy kicsit abbahagyta, aztán egy óra múlva megint nagyon rákapcsolt, és most is karatézik folyamatosan :D
2015. okt. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!