Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » (Volt) Kismamák! Sosem éreztét...

(Volt) Kismamák! Sosem éreztétek terhesség alatt, hogy elszívnátok egy szál cigit?

Figyelt kérdés
Terhesség előtt cigiztem, igaz, nem túl sokat. Mióta pozit teszteltem, 3 hónapja, nem gyujtottam rá, és nem is fogok. De azért néha eszembejut, hogy olyan jól esne egy cigi... Most pl stresszesebb a munkám, és annyira jól esne, úgy kívánom. Természetesen nem fogok cigizni, csak kiváncsi vagyok, hogy nektek is előjött a vágy még ennyi idő után is? Vagy ti megundorodtatok tőle teljesen? Bűntudatom van még csak a gondolattól is...
2015. okt. 9. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt nem. Inkabb hogy de jo lenne bepialni. Meg elmenni bulizni
2015. okt. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mikor az első gyerekkel terhes lettem, és pozitív lett a teszt, azóta nem gyújtottam rá. Ennek már 7 éve. És még mindig néha úgy rágyújtanék! Még az első terhességem alatt mondtam a férjemnek, hogy szokjon le ő is, különben az első adandó alkalommal vissza fogok szokni. Szerencsére még a szoptatás időszakában abbahagyta ő is.
2015. okt. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nem iszom és nem is dohányzom. de amig vártam a kisfiam az a 9 hónap kín szenvedés volt. én nem tudom miért de vágytam az alkohol és a cigi után is.


egyiket sem használtam a terhesség alatt, de kiváncsi lennék miért tört rám akkor ez a vágy. amúgy azóta sem, csak akkor

2015. okt. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A piát nem kívánom egyáltalán, max egy korty bort innék, de annyira nem vészes, hogy igyak is (persze, tudom, hogy egy korty bor nem ártana, de inkább nem iszom azt sem, ha nem muszáj)
2015. okt. 9. 14:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Én még jóval a terhességem előtt letettem a cigit, így nekem annyira nem hiányzott. Sőt, annyira nem, hogy ha valaki mellettem gyújtott rá, vagy megéreztem a cigi szagát szabályosan felfordult a gyomrom.
2015. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az első trimeszterben nekem is hányingerem volta cigitől, nem is kívántam... De most...
2015. okt. 9. 14:12
 7/12 anonim ***** válasza:
2012. májusában szoktam le, 3 évvel baba előtt, 10 év dohányzást követően. Nincs nap a mai napig, hogy ne gondolnék arra de jó lenne rágyújtani. Most épp már nem szoptatok, meg is tehetném, de tartom magam, mert azt a tortúrát ami a leszokással jár semmi pénzért se csinálnám újra végig.
2015. okt. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is kívántam a cigit,de nem gyújtottam rá,úgy mint te hogy kiderült hogy babát várok letettem azóta se egy szálat se ennek már 3,5 éve.Na de most hogy már nagyobb a babám és nem szopizik többször eszembe jut.De nem fogok rágyújtani ha ennyit elértem már nem esek vissza.Drukkolok hogy te is kibírd,neked is jobb a babádnak is,és a pénztárcádnak is :-))).
2015. okt. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindennap ugy keltem, es fekudtem, h de jo lenne egy cigi.

Az orvosnak is mondtam, h megveszek a cigiert, mindig megbeszeltuk, h milyen ugyes vagyok, h megsem dohanyzom. 😊

Az alkohol...38 hetes terhesen sirva alltam a sorok elott, annyira kivantam a sort, h nem is birtam siras nelkul. Mondta mindenki, h igyak egy kortyot, nem fog artani, de nem mertem, mert azzal jott volna a cigi is.

Szoptatas utan visszaszoktam sajna, a sort azota is utalom, ahogy elotte is. 😊

2015. okt. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem,szerencsére!Rosszul is vagyok,ha érzem a szagát.Az viszont dicséretes,hogy nem gyújtasz rá annak ellenére,hogy kívánod.:) Sajna rengeteg kismamát látni cigivel a kezében,visszataszító.Főleg azért,mert nem képes magán erőt venni a gyermeke érdekében.
2015. okt. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!