4D uh.16+ hetesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szombaton töltöttem a 16. hetet. Egy budapesti uh. studioban a 17.hetig kedvezményes 4d babamozi lehetőség van, tehát számomra ez a hét lenne. Sajnos a 12.heti uh. nagy csalódás volt a flegma, bunkó szonográfus miatt, pedig ott se kevés pénzt hagytunk a vizsgálatra, és a kombi tesztre. 2 éve az előző tethességemkor is kihasználtuk már ezt a lehetőséget, akkor meg is tudták mondani a baba nemét, igaz, akkor már a 12. hetin is megtippelték jól. Most semmit nem tudunk még, van esély, hogy most is meg tudnák mondani? Milyrn gyakori, hogy ilyen korán már kiderül? Másrészről persze nagyon érdekelne mi "folyik" odabent, mert egyenlőre a terhességből semmit se érzek, még pocim se nagyon van.
2015. okt. 19. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi 16 hetesen mentünk 4D re, nekünk megtudták mondani a nemét.
2015. okt. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi is voltunk a masodik babaval 16 hetesen es 100%-ra mondtak, hogy fiu. Az is lett. De pl 15 hetesen 2d-n az elso gyereket eselyuk sem volt megnezni, mert takarta magat.


Szoval ha ugy fekszik, hogy latjak, akkor szinte biztos, hogy meg tudjak neked mondani.

2015. okt. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csodabent.hu? :)

Mi 1,5 hete voltunk ott, akkor voltam pont 16+0 hetes. Nagyon kedves volt a szonográfus, beszédes és közvetlen. Nekünk 90%-ra mondta, hogy kislány, szinte az első percben látszott, mert jól feküdt a baba. Az első két gyerkőcünknél csak tippeltem Ennyi idősen 4D-n, mert mindig eltakarták magukat. (mondjuk a tippek akkor is bejöttek :) )

2015. okt. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*tippeltem=tippeltek
2015. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4D genesis, Barna Csillához kérj időpontot és nem fogsz csalódni ;)
2015. okt. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is a 4D genesisben voltunk, szintén Barna Csillánál. Extra kedves és a neme is ő mondta meg először. :) Mi 7500 Ft-ot fizettünk, szinte mindig van kupon oda is, ha körülnézel a kuponos oldalakon. De a g1-et is ajánlom, ott is ennyi, ehhez a baba-mama tudakozós füzetben van kivágható kupon.
2015. okt. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves harmas! Ezekszerint 3 lany??? Nekunk is a 3. babank lesz, es eddig 2 lany van itthon 😀 Szoval erdekelne persze mire keszuljek 😀
2015. okt. 19. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!