Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha 14 hetesen még nem...

Baj ha 14 hetesen még nem volt laborvizsgálatom?

Figyelt kérdés
már voltam UH-n, genetikai UH-n de laboron meg más vizsgálaton még nem. Ez baj?
2010. márc. 16. 20:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én 5 hetesen voltam először uh aztán két hét múlva megint akkor már volt szívhang. A doki azonnal felküldött tanácsadásra kiskönyvet csináltatni. Ott kaptam laborbeutalót szóltak hogy menni kell fogászatra és belgyógyászatra és erre van 4 hetem mert akkor kell jelentkezni legközelebb tanácsadáson ahova majd minden alkalommal kell vinnem vizeletet amit helyben megvizsgálnak. Ha mindez megvan akkor mehetek vissza a dokihoz aki majd megvizsgál és mondja mi a többi teendő, mikor kell legközelebb uh-ra vagy egyéb vizsgálatra menni. Ezen kívül volt a 12.héten uh én voltam a 16.héten is uh.on utána levették az afp-t ami nálunk 2kémcső volt és ha ennek megjön az eredménye akkor megyünk genetikai uh. Itt Szolnok megyében ezek kötelező vizsgálatok, máshol nemigen tudom hogy megy.

18hetes km

2010. márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
21.22-es vagyok és a 9.12-esnek üzenem, hogy lehet hogy úgy van, ahogyan írod, és aki magánorvoshoz jár, annak hamarabb megcsinálják a vérvételeket. De ahol én élek, ott minden beutalót a védőnő ad ki. A legelejétől, a 6.héttől van fogadott orvosom, rendszeresen járok is Hozzá, Ő itt főorvos a helyi kórházban, mégis a 16. héten volt az első vérvizsgálatom. Gondolom ez is helyi szokás.
2010. márc. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

5:28-as vagyok.

Nálunk az sztk protokoll szerint bizonyított terhességnél(van szívhang-kb 8.hét)azonnal kiadják a rutinlabor beutalót!

2010. márc. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
21.22-es vagyok. Örülök annak, hogy sok helyen jóval hamarabb elvégzik a rutin vérvizsgálatokat, mint itt nálunk. 16 hetesen az ember már 4 hónapos terhes, s addig itt csak védőnő és orvosi vizsgálat van. ( Orvosi vizsgálat = méhszáj állapota, elbeszélgetés, panaszok, gyógyszer felírása, ilyesmi )
2010. márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nálunk 12 hetesen van a Down szűrés, toxoplazmózis vizsgálat, teljes vérkép vizsgálat. Majd 16 hetesen AFP, teljes vérkép és azt hiszem ekkor van a vércsoport vizsgálat is.
2010. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!