Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tart valaki a 35. terhességi...

Tart valaki a 35. terhességi héten? Milyen tüneteket tapasztaltok?

Figyelt kérdés

2015. szept. 8. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! 35+6 vagyok :-)

Tünetem, fogalmam sincs, minden és semmi. Egyik nap kutya bajom, tele energiával, másik nap alig kelek ki az ágyból.

Olyan tünetem nincs ami minden napos, de időközönként hát és derékfájás, hasfájás, és néha borzalmasan fáj a bordám jobb oldalt a mellem alatt.

Vizesedni még nem vizesedek, de igy is lassan a + 12 kg-nál tartok :-(

2015. szept. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, azt kifelejtettem, hogy hideg frontkor nagyon keményedek, meg néha egyébként is, de még fájdalommentes.

Te hogy vagy kedves kérdező?

2015. szept. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia.Én is 35 hetes vagyok. Sajnos egész nap keményedek meg egyfolytában fáradtnak érzem magam. Nem tudom így meddig fogom kihúzni.
2015. szept. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

35+2 napos vagyok. Én is hulla vagyok! Mondjuk nálam van egy "nagy", 3 és féléves is.

Keményedni szoktam, de nem veszélyesen sokat. Savam viszont rengetek van. Meg fáj a derekam estére, olyan mensi szerűen.

2015. szept. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is egyik nap hulla vagyok másik nap viszont úgy érzem teli vagyok energiával. Ami miatt most aggódok hogy tegnap óta fáj a hasam. Olyan érzés mint mikor fel vagyok puffadva csak attól sokkal erősebb fájdalmat érzek. Nem tudom mitől lehet mert nincs székrekedésem.Van vagy volt valakinek hasonló?
2015. szept. 8. 11:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, igen nekem, irtam is, hogy időközönként fáj a hasam, de főleg olyankor amikor a pici is nagyon rugdos, de lehet nincs összefüggés.

Nektek mennyire aktív még a babátok? Az enyém egy örökmozgó, aki egy hete gondolt egyet és elkezdett csücsülni a pocakomban :-)

2015. szept. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondhatni nagyon aktív. Sokat mocorog, és ez gyakran fáj is mivel gondolom már igen kicsi neki a hely odabent. Mondják is hogy nagy baba lesz. Ő lesz az első babám és így elég tapasztalatlan vagyok e téren, ezért is aggódok ha valamit nem tudok mitől lehet.Neked mit mondanak a méreteiről? A terhességi hétnek megfelel? Mert nekem a 30. heti ultrahangon azt mondták 3 héttel idősebb, de a dokim meg azt mondta csak nagyobb.
2015. szept. 8. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!