Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székeléskor barnás nyák mitől...

Székeléskor barnás nyák mitől lehet?

Figyelt kérdés
18 hetes terhes vagyok. Most tapasztalok olyat harmadszor, hogy székeléskor barnás nyák van a WC papíron. Utána minden rendben volt. Az első két alkalommal mentem is rögtön orvoshoz de mindent rendben talált és azt mondta hogy akkor menjek ha élénk piros vért látok. Én azért ennek ellenére aggódom.
2015. okt. 23. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy honnan jön a nyák. Lehet a széklettel együtt távozó vér, akkor azon a részen kellene kutatni, és lehet a székelés hatására a hüvelyből távozó nyák. Ha erről van szó, menj másik nőgyógyászhoz.
2015. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A hüvelyből jön!
2015. okt. 23. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 8 hetesen székeléskor, a kisebb erőlködésre jobban ürült a hematomám, mint egyébként. UH-nál nem láttak semmit?
2015. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem semmit. Pedig mostanában voltam sima és 4d ultrahangon is, két orvosnál is.
2015. okt. 23. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, én pont emiatt voltam kórházban a héten. Hétfőn délután vettem észre székeléskor sötétbarna nyákot, be is pánikoltam rendesen, rohantunk a dokihoz (múlt héten csütörtökön voltam uh-on egy másik dokinál aki rendben talált mindent) Megvizsgált, zárt volt a méhszáj de megfigyelésre bent tartott. Kaptam egy szurit ezen kívül több magnéziumot szedek és feküdni kell. Több orvos is jött vizitelni kérdezték fáj e hasam de hála az égnek nem fájt. Mindegyiktől kérdeztem mi lehet ez senki sem adott épkézláb választ. Az egyik azt mondta emlékszik a szervezet a menstruáció idejére és lehet attól van (amúgy időben tényleg akörül jártam) a másik szerint lehetett vmi a beágyazódásnál de szerintem az már mutatkozott volna. Ami az én ötletem elől van a lepény és 2cm-re a méhszájtól, lehet ez a gond, de ugye az majd feljebb megy még. A lényeg h ahogy teltek a napok szépen kivilágosodott a nyák és ma már rendes színű volt bár nagy dolgom ma nem volt :) Én most vagyok 17 hetes, hétfőn még 16 voltam mikor bementünk a kórházba. Azóta minden wc-s alkalommal rettegve nézem a papírt, sokat fekszek, eszem a vitaminokat. Kedden megyünk genetikára majd ott is rákérdezek mitől lehetett, hátha rendes választ is kapok. Ha gondolod majd megírom mi volt.
2015. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!