Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi kalkulátor szerint...

Terhességi kalkulátor szerint 6 hetes, szerintem csak 2és fél hetes terhes vagyok. Normális-e ha fáj a hasam alja, feszül és kisebb görcsök vannak?

Figyelt kérdés
2 éve volt egy vetélésem,ami pont ennyi idös volt,mekkora rá az esély hogy ez a baba is "elmegy"?
2010. márc. 17. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Olyan, hogy 2,5 hetes terhesség nincs.Mikor elmarad a mensid akkor már 4 hetes terhes vagy.Ha a kalkulátor szerint 6 hetes vagy, akkor már kb 2 hete késik a menstruációd, és igen, normális ilyenkor a hasfeszülés, apró szurkák, a görcs is megengedett egy ideig, amig nem annyira erősek, és nem vérzel.Nekem még most is előfordul, hisz nő a méh, húzódnak a szalagok.

Boldog Babavárást

21 hetes km.

2010. márc. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszodat! :D Megnyugtató :)
2010. márc. 17. 12:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsi, de hgy lehetsz 2,5 hetes?

Normális, nő a méhed! Nem törvény szerű, hogy ez a baba is elmenjen, nekem is volt egy vetélésem, most 32 hetes vagyok! Az első 11 hetesen ment el! Dokinál vltál már?

2010. márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Menj el a nőgyógyászhoz.Ő úgy is be fog utalni ultrahangra és ott az embrió vagy a petezsák mérete alapján megmondják neked,hogy hány hetes vagy!Nálam a terhességi kalkulátor 2 héttel többet mutat,mint amit a mérete alapján megállapítottak!
2010. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj dokihoz. Úgy tudom hogy akinek már ment el babája, annak adnak valami gyógyszert, ami segít a mostanit megtartani. És a doki meg is nyugtat talán!

De egyébként kisebb hasszurka, görcs normális lehet az elején! Gratulálok!

14 hetes ikres kismama

2010. márc. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos az zavar meg, h az orvosok és a terhességi kalkulátor is az utolsó mensitől számolja a terhességet. De valójában utána még eltelik kb 2 hét mire ovulálsz és akkor esel teherbe. Szval az csak az egyszerűség kedvéért van, h 9 hónapig , azaz 40 hétig terhes egy nő. Ez NEM IGAZ. valójában ált. 266 napig, azaz 38 hétig vagy terhes, de mivel az utsó mensitől számolják ezért lehet 2 hét difi. A görcsölés természetes, tágul a méhed.
2010. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Tegnap voltam dokinál:D Holnap meg UH-ra megyek,remélem minden rendben lesz és hallhatjuk a szívhangot is:D
2010. márc. 19. 09:36
 8/11 A kérdező kommentje:
Elment :(
2010. márc. 23. 16:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom...velem is megtörtént.Azt hittem ott halok meg én is vele együtt.De össze kellett kapnom magam.És rá fél évére ismét teherbe estem.Ezzel a babával minden ok.Csak pozitivan, és csak előre, nem szabad a múlton rágódni!!!

Kitartás!

2010. márc. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Sajnos ez már a 3.vetélésem volt,és az érzés ugyan az mint neked!! Ezt nem lehet könnyen feldolgozni.De nem adom fel!!!!!!!

Sok egészséget kívánok nektek!!

2010. márc. 24. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!