Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az hogy lehet hogy a terhesség...

Az hogy lehet hogy a terhességi kalkulátor alapján 6 hetes vagyok, és csak ma kaptam + tesztet?

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Eddig biztosan nem volt kimutatható hcg hormon a szervezetedbe.A terhesség általában 2héttel fiatalabb mint amennyinek számoljuk.A mensi 1 napjától számolunk ugye,és a tényleges fogamzás pedig a 14 nap köré tehető.Ezért nem is lehet pontosan meghatározni a baba korát,csak a 12 heti uh-n,mikor a fejlettségét nézik.
2008. okt. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze. Hallottam már olyan esetről is, hogy a 8. héten lett pozitív a tesztje a kismamának, holott UH-n már rég ott volt a pici.
2008. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy egyrészt kicsit kevesebb hcg-d termelődött eddig, ami lehetséges azért is, mert később fogant a baba, mint azt a kalkulátor veszi. Ő átlagos 28 nappal számol általában, és középre teszi a pé-det, ami egyáltalán nem biztos!

Gratulálok! boldog babavárást! Dory

2008. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!