Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres anyukák? Ki hányadik...

Ikres anyukák? Ki hányadik héten ment kórházba? Mennyit töltött bent? Mikortól számoljak azzal, hogy mennem kell? 25 hetes ikres km

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a 31. héten feküdtem be és a 32.-en már szültem. Van aki végig otthon van, ez teljesen változó.
2010. márc. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is érdeklődtem ez után, mert én is ikreket várok, igaz még csak 14 hetes múltam. Hallottam sok olyat, hogy most már nem kell befeküdni, ha nem indokolja valami, (az hogy ikrek nem indok). A dokim azt mondta, régen már 20 hét környékén befektették az ikreseket mindenképp, nemrég már csak 34-35 hét környékén, ma már ahol én fogok szülni is úgy van, hogy ha méhszáj állapot vagy egyéb nem indokolja, lehet itthonról menni szülni ikresnek is. Remélem így lesz, és nem kell befeküdni! Te nem kérdezted a dokid?

2010. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

ENgem a 34.hét közepén fektettek be. Rá 4napra indították toxémia miatt. Volt olyan a korházban aki csak a 38.héten hívtak be, de olyan is volt aki már a 24.héttől bent feküdt. Ez sokmindentől függ. Ha nincs gond és nem laksz nagyon messze a korháztól akkor be se kell feküdnüd. Azonban vannak még olyan helyek ahol az ikerterheseket befektetik már korábban. Ezt a dokiddal kell megbeszélned.

2010. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!33 hetes vagyok,nekem a dokim azt mondta,hogy a 35. héten kell befeküdni,bár ez sok mindentől függ,lehet ha semmi gond nem lesz addig be se kell.Vagyis ebbe csak reménykedem.
2010. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100 km-re lakok a kórháztól, nem kellett befeküdni, otthonról mentem szülni. Ez nem betegség, miért kellene előbb befeküdni?
2010. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez orvostól függ.
2010. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!