Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a kombinalt teszt fals...

Monikamagdolna kérdése:

Lehet a kombinalt teszt fals pozitiv hüvelyi verzes miatt?

Figyelt kérdés
31 eves kismama 15 hetes kismama vagyok. A kombinält tesztem 13:18-as triszomiara 1:70 magas kockazatot mutatott. A hozzä valo vervetel elötti mäsfel nappal erösen vereztem... azota kiderült egy hematoma miatt.... szigoru fekves... stb. ... Azota olvastam, hogy Volt akinek meg Sem csinältäk a Kombi tesztet verzes eseten... 2 nap mulva megyek amniora.... Bär az orvosom is mondta, hogy a hematoma is lehet az oka az eredmenynek, mivel az UH-n minden rendben van.... de nehez ertelmezni ezeket a mutatokat!! Van itt valaki, akinek verzes miatt lett pozitiv a teszt, vagy akinek meg Sem csinältäk ilyen esetben????

2015. okt. 24. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Általában nincs baj szerencsére. Ilyen értékkel 69 egészséges magzat van és 1 beteg.

Igen, az uh nem de a vérvételi részét befolyásolhatja.

2015. okt. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen... azota mär nagyjäbol mindent elolvastam a temärol... tudom, hogy ez csak egy aränyszäm...viszont merges vagyok kicsit, hogy nem figyelmeztettek, hogy a verzes befolyäsolja az eredmenyt... / nem csak pöttyök... hanem ilyen egesz wc piros, härom nadräg Kuka verzes Volt/ Persze meg nem tudom, hogy egyältalän egeszseges-e.... mär lelkileg felkeszültem a legrosszabbra is... de mire azt megtudom... legaläbb 3 het...
2015. okt. 24. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem integrált tesztet csináltak. Előtte rákérdeztek volt-e vérzés. Úgyhogy befolyásolhatja az eredményt.
2015. okt. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En egyebkent külföldön vagyok. itt a kombinält tesztet mindenkinek megcsinäljäk... ezert nem kell külön fizetni... mint otthon... ha jol tudom otthon fizetös... A Papp-a 0,2, b-hcg 0,45... tehät mindkettö alacsony... Ezek huztäk le az eredmenyt.... mert az Uh-n minden rendben van, Nyaki redö 1,4... mind a negy szivkamra müködik.. vegtagok rendben... Csak remelni tudom, hogy a verzes miatt nem olyanok ezek a hormonszintek, ahogy kene...
2015. okt. 24. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!