Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok, és 1-2 nap...

36 hetes vagyok, és 1-2 nap alatt teljesen kimerültem. Ez jelezhet valamit előre?

Figyelt kérdés
Nagyon energikus, pörgős vagyok. Meg sem álltam eddig. Most csak aludnék. Nem fáj semmim, de nagyon álmos és fáradt vagyok szinte egész nap. Közeledhet a szülés? Első babám 38. héten jött.
2015. okt. 24. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
választ adni a kérdésedre sajnos nem tudok, de 36 hetes vagyok én is és velem is ugyan ez van. voltam már visszatartáson a kórházban 34 hetesen. aggódom én is, hogy közeleg a szülés.
2015. okt. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlen kell aggódni, pár napja én is álmosabb, fáradtabb vagyok, mint előtte, lehet a frontok teszik!

Pihenjetek sokat! :)

16 hkm

2015. okt. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is van valami a levegőben, 2 napja nagyon fáradt vagyok én is, pedig előtte nagyon energikus voltam.

18 hkm

2015. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem voltak ilyen időszakok, amikor egy pár napig nagyon faradekony voltam. Mindig elmúlt szerencsére.

A szülés előtti napokon viszont nem volt. És van akinek a szülés előtti napok ilyenek. Ki tudja ezt előre..

2015. okt. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!