Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szédülés, hirtelen hangulatvál...

Szédülés, hirtelen hangulatváltozás jelezhet korai terhességet? Normlis válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
3-4napja mindennap jelentkezik hirtelen szédülés,tegnap az egész délutánt végigsirtam,mára jó kedvem lett. Sienima "fogamzásgátlót" szedek. Asztmás vagyok fujnom kell 2*1et a pipábol mindennap,montelukast sandozt szedek. Mindezek mellett lehetséges mégis,hogy teherbe estem? Örülnék neki 😊
2015. júl. 2. 14:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Miért van idézőjelben az, hogy fogamzásgátló?


Amúgy igen, lehetséges, persze, de az ilyen fura tünetek helyett inkább a ciklusodat érdemes figyelni, mert az sokkal mérvadóbb. Ez lehet oxigénhiány, cukor vagy vérnyomásingadozás, vagy az is lehet, hogy nem eszel-iszol megfelelően ebben a hőségben, túl keveset alszol, stb.


Egy cukoringadozás például mind a szédülést, mind a hangulatváltozást megmagyarázhatja.

2015. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Mert nem azért szedem hogy ne essek teherbe hanem hogy rendbehozza a menstruációm,már 5hónapja szedem azota minden rendben van vele. Eszem-iszom rendesen.
2015. júl. 2. 14:10
 3/35 anonim ***** válasza:

És milyen pipát használsz? Csak mert nem vagyok benne biztos hogy túl jó ötlet szteroidot fújkálni várandósan!

De amúgy elég kevés az infó! Mikor volt meg utoljára, mikor voltatok együtt? Jah és persze a gyógyszereid mellékhatása is lehet a szédülés, a hangulatingadozás meg akár a közelgő mensi tünete is.

2015. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a gyógyszer okozza! De ha babát szeretnétek, beszélj a nőgyógyászoddal hogy keressetek olyan megoldást ami nem akadályozza a teherbeesést.
2015. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
65%
Egy fogalmzásgátló soha az életben nem fogja rendehozni a ciklusodat. Amelyik orvos ilyen hazugsággal félrekezel, azt le kell cserélni! Amit úgy érzel, hogy rendben van, csak gyógyszer okozta megvonásos vérzés. Ez nem kezelés, csak tünetelfedés, például inzulinrezisztencia esetén. Ha ehhez hozzáteszem a szédülést és hangulatingadozást, akkor elég egyértelmű, hogy nem terhes vagy, hanem félrekezelt IR-es, olvass utána!
2015. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

"5 hónapja szedem azota minden rendben van vele."


na ez az egyik orvosi műhiba! Azt ajánlom keress másik nőgyógyászt pláne ha szeretnél babát! A fogi gátló nem rendszerezi a ciklust egy "mű" ciklust csinál aminek köze nincs a természeteshez! Baromság felírni rendszertelen mensire. Csak több kárt csinál. Lásd nálam prímán elfedte a PCOS tüneteket!

2015. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Csak tudod ezt nem hagyhatom abba mert megfulladok. Pár nap mulva kellene hogy megjöjjön,utolsó mensi után pár nappal voltunk együtt.
2015. júl. 2. 14:14
 8/35 anonim ***** válasza:
én azt értem hogy a pipa kell de akkor is beszélned kell a dokiddal az asztmádról és arról hogy babát szeretnétek és együtt ki tudjátok választani a leghatékonyabb kezelést az asztmára ami a legkevésbé árt a babának. Az 5-nek pedig nagyon igaza van!
2015. júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Ha semmi köze a rendes mensihez akkor hogyhogy normálisan 5napig van meg és miért fáj a hasam mikor megvan?
2015. júl. 2. 14:18
 10/35 anonim ***** válasza:
Itt olvasgass és van "teszteld magad" rész is: www.pcos.hu
2015. júl. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!