Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sötétebb folyás mindenféle...

Sötétebb folyás mindenféle más tünet nélkül jelezhet fertőzést?

Figyelt kérdés
Orvosom országon kìvül van. Mit tegyek? Tudok valamit venni vagy menjek ügyeletre? 28hkm
2015. ápr. 20. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen színű? Mert nem mindegy.
2015. ápr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Wc papiron fehér, tisztaságin sárga.
2015. ápr. 20. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mikor bacit tenyesztettek ki, ugyanilyen folyasom volt. Persze lehet h nekednem az van, de jobb kivizsgaltatni.
2015. ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet h a tisztasagin azert sargas, mert vizelet is kerul ra? Ertem azon h pisiltel, de amikor utana mozogsz egy keves vizelet is urul. Jajj de hulyen fogalmaztam meg.. Nekem szokott az lenni h pisiltem, es amikor utana vmi olyan mozdulatot tettem, ereztem h vmi folyik meg. Es egy keves vizelet volt. Persze nem biztos h Nalad is ez van.


33+5 h km

2015. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Erre nem is gondoltam, de valóban sokszor van, hogy tüsszentek, vagy hirtelen felállok és érzem, ahogy kifolyik egy kis pisi! Tovább figyelgetem magam. Esetleg tudnátok nekem ajánlani valami jó ph helyreállítót, vagy valami mást esetleg? Köszi :)
2015. ápr. 21. 07:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem betadine kupot kellett hasznalnom es utana protexint. A betadin nem art, de ne hasznald addig mig az orvosod ra nem bolint, a protexint viszont nyugodtan hasznalhatod ( protexin gynophilis). Ez csak a jo bacikat segit visszatelepiteni. Viszont ha van fertozesed, akkor elobb kezelni kellene es csak utana ezt hasznalni, mert onmagaban ez nem segit ha van fertozesed.

3. Valaszolo voltam.

2015. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!