Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. Babával vagyok terhes, és...

Mofli211 kérdése:

2. Babával vagyok terhes, és teljesen eltérő a két terhesség Hamarabb kezdett nőni a pocim, hamarabb is mozdult meg mint a lányom, más ételeket eszem. Talán ez kisfiú lesz? Ki tapasztalt hasonlókat?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:

minden terhesség más.

nekem az elsővel semmi problémám nem volt, a másodiknál pedig folyamatosan hányingerem volt az első trimeszterben, utána meg keményedtem is. második terhességnél általában hamarabb látszódik a pocak és hamarabb észre lehet venni a magzat mozgást is. (ja és nálam mindkettő fiú lett)

2013. aug. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam mind a két terhesség más volt! Mondhatni ég és föld különbség a gyerekek is eg és föld természetre és külsőleg is! 2kislany!
2013. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam is eltérő a két terhesség.

A pocim nekem is hamarabb kezdett nőni, még csak 19 hetes vagyok, de már nem tudnám letagadni, kiformásodott. Sokáig voltak rosszulléteim, hánytam, émelyegtem, fogytam. A kisfiam már a 18. héten határozottan mozgott, most még semmi. Bár, ez utóbbi talán azért, mert most elől van a méhlepény.

A második baba is fiú.

2013. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen más volt mindkét terhessegem.5hónaposan olyan dolgaim voltak, mint az elsovel a legvégén (joslok, medencefajdalom).persze már a hasam is majdnem akkora volt. Megis mindkettő lány
2013. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyósomnnak mind2 terhessége teljesen más volt.Két fia van.
2013. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyfiammal minden más volt,mint most. Ha kajára gondoltam hányni tudtam volna(nagyon sokat hánytam az első időben), most elég sok édességet kívánok(legyen az gumicukor vagy gyümi..) Fiammal szép volt a bőröm,most iszonyat pattanásos(amúgy nm vagyok pattanásos típus).
2013. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, én az elsővel nagyon sokat hánytam az elején, még kórházba is kerültem. A hasam vele is korán látszódott, (talán, mert alacsony vagyok) és a 20. hét környékén éreztem először a mozgását. Ő kisfiú.

Most enyhébb volt az émelygés, de barnázgattam. A hasam 20 hetesen hatalmas. És már a 17. hét környékén éreztem őt. Ő pedig kislány:)

2013. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6os vagyok. Kiderült,hogy ismét kisfiút várok,pedig tényleg nagyon más a terhességem :))
2013. szept. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!