Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezhető, ha nyílik a méhszáj?

Érezhető, ha nyílik a méhszáj?

Figyelt kérdés

Még csak 16 hetes vagyok. De olyan érzésem van nèha, mint mikor menstruàltam, és éreztem, ahogy szinte szétfeszül belül a hüvelyem attól, h nyitva van a mèhszàj.

Meg naponta pàrszor bele-beleszúr a hüvelyembe.


2015. okt. 26. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Nem mindig, és nem egyértelműen. A feszülés természetes. Nem jelent rosszat. A szurkálás is általános. NE aggódj feleslegesen! :) Ha nagyon ijesztő, menj el kontrollra, de jó eséllyel semmi gond nincs!
2015. okt. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Épp holnap megyünk ultrahangra, nem tudom miért paràzok ezen, de pár napja ez motoszkál bennem :(
2015. okt. 26. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem érezhető. Nekem csak a végén kezdett nyílni és semmit nem vettem észre belőle.

Én is meg voltam ijedve mindentől meg az orvosnál olyan voltam, mint egy kisgyerek a sok kérdéssel.

Többek között ez engem is aggasztott de kár volt érte, teljesen normális érzés. Emlékszem mikor ez nálam megjelent itt minden másnap megkérdezte valaki amúgy. :) szóval gondoltam nem egyedi..

2015. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor nem tudom, mi lehet ez a feszítő érzés.

Amúgy a hüvelyfalam izomzatát érzem, erre màr rájöttem.

Nagyon izmos vmiért, és most feszesnek érzem

2015. okt. 26. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!